Van keukenmini's tot een onbezorgde kerst Januari Februari "ik selecteer rijpe appels f met de hand." 11 En dat proef jeï Beter voor de Beter voor medewerker de buur April |-^^|i|.i.n.i-i5S3 Het jaar vloog voorbij en er is veel gebeurd. Op deze pagina's een greep uit de belangrijkste gebeurtenissen van 2013. AH puur&eerlijk, ni-'Jii-Hi-wiaH n.wjiu.i.ij.f.fwjffij Aha 16 17 Aha De hoogtepunten van De wereld van vers verandert. Albert Heijn wil zich dit jaar vooral onder scheiden met lekkere en verse producten voor een betaalbare prijs. In mei werd de afdeling Delikaas vernieuwd. Gesneden kaas werd vanaf dat moment in kaaspapier verpakt, net als in een ambachtelijke kaaswinkel. 1400 collega's volgden diverse workshops bij de leverancier. Tussen half mei en half juli werd het aantal bol.com-afhaalpunten bij Albert Heijn flink uitgebreid. Bij nagenoeg alle supermarkten en drie Pick Up Points kunnen klanten sindsdien bol.com-bestellingen afhalen. Eind april lag de focus in de winkels op de start van het nieuwe seizoen en de lekkerste lenteproducten: 'Proef de passie. Proef de lente'. troonswisseling trakteerde Albert Heijn, in samenwerking met Deli XL en Omroep Max, inwoners van verzorgingstehuizen en een groot deel van de voedsel- klanten elke dag boodschappen bij Albert Heijn. Om dat zo te houden, moet Albert Heijn het iedere dag beter blijven doen. In april werd daarom 'Iedere dag AH Excellent en het bekende AH Huismerk kregen een broertje: AH BASIC. Tegelijkertijd nemen we afscheid van Euro Shopper. De eerste producten van AH BASIC waren witte scharreleieren en kipsaté met nasi. Daarna volgden nog vele producten. banken in Nederland op 500.000 Dankzij de inzet van alle mede werkers doen vele miljoenen beter' geïntroduceerd, waarbij alle medewerkers worden betrokken. Begin maart werd het eerste Pick Up Point bij een Albert Heijn-winkel geopend, direct naast AH XL 1385 in Alkmaar. Sinds 2007 voert Albert Heijn een actief beleid rond om de inzet van Wajongers in de winkelorganisatie. Albert Heijn werkt hiervoor samen met het UWV en USG Restart. Het doel hiervan is om in alle eigen Albert Heijn-winkels een Wajonger de kans te geven te werken bij Albert Heijn. Dit streven werd op 1 maart 2013 behaald! Op dat moment waren er 614 Wajongers actief in de winkels. Een prachtig resultaat! In februari konden klanten vijftig keukenmini's verzamelen die varieerden van 'verse' broccoli tot minikeukengerei. Bij elke vijftien euro aan boodschappen kregen klanten één keukenmini. Albert Heijn en de vakbonden FNV Bondgenoten en CNV sloten na maandenlange onderhandelingen een nieuwe cao voor AH Logistics. AH 8791 Made is een van de winnaars van de Winkelwedstrijd. ^deKonmg-* Direct aan het begin van het jaar gingen de Hamsterweken van start. Dit jaar was er zelfs een extra hamsterperiode vlak voor de zomervakantie. En zoals gebruikelijk nog een na de zomervakantie. Het online boodschappenassortiment werd verdubbeld naar meer dan 20.000 producten. De winnaars van de Winkelwedstrijd werden op 6 februari bekendgemaakt. Dit jaar gingen de prijzen naar: AH 1081 Beverwijk, AH 8791 Made en AH XL 1857 Venlo. Albert Heijn heeft eind februari samen met de pluimveesector en andere Nederlandse supermarkten een overeenkomst ondertekend over te nemen dieren- welzijnstappen voor Nederlandse kippen, die in de supermarkt worden verkocht. Deze overeenkomst bevat criteria die gezamenlijk zijn opgesteld om het dierenwelzijn en de leefomstan digheden voor deze kippen stapsgewijs te verbeteren. 'Vers' bleef een speerpunt van Albert Heijn. Om aan heel Nederland te laten zien dat Albert Heijn de grootste passie voor vers heeft, waren in januari extra veel groenten en fruit te koop voor marktprijsjes.

Personeelsbladen | 2013 | | pagina 9