0R<P Beloofd is beloofd aangeboden Cupcake-time Afscheid Te koop: tien Arzberg-onderborden Van de OR De directie belooft winkelmedewerkers twee dingen: je krijgt betaald voor elk kwartier dat je werkt én goed functione rende korte parttimers kunnen een vast contract krijgen. Je OR vindt deze beloften van groot belang. Een vast contract is wél mogelijk Alternatieven 13 Aha Mieke Tanke van AH 1545 Sint Michielsgestel biedt tien Arzberg- onderborden te koop aan voor 3,- per stuk. De onderborden hebben een groene rand. Ze kunnen opgehaald worden in Vugt. Voor meer informatie of het maken van een afspraak kun je contact opnemen met Mieke via mieke.tanke-mulder@ahold.com. In de herfstvakantie viel het caissière Ineke van der Ende aan de kassa van AH 8555 in Heesch op dat er veel cupcake-ingrediënten werden gekocht. Ze grapte bij twee jonge klanten, die samen aan de kassa stonden, dat ze ook wel een cupcake zou lusten. Ineke was blij verrast toen deze kinderen dit prachtige cakeje kwamen brengen. Senior medewerker verkoop Ineke Schuiling van AH 1345 in Barendrecht is trots op haar sportieve collega's. Al deze toppertjes hebben de Dam tot Damloop helemaal uitgelopen. Marieke van Thiel, senior medewerker verkoop, AH 8627 Sint-Oedenrode AH 1126 in Nijverdal is vorig jaar prachtig verbouwd, maar het kantoor van supermarktma nager Martin Raanhuis kon wel wat gezelliger volgens medewerker verkoop Marjolein Bakker. Ze ging aan de slag met een beeld: een kikker, in Albert Heijn-stijl. Met dit beeld op kantoor ziet het er meteen een stuk gezelliger uit. Kees van Huissteden, operationeel manager, winkelgroep 506 Stagiaire Nicole Kroes, AH 1280 Delfzijl, was jarig en trakteerde op een zelfge maakte Albert Heijn-taart. Nicole, gefeliciteerd met je vijftiende verjaardag. Roelof Gort, supermarktmanager, AH 1280 Delfzijl Supermarktmanager Gerard Oprins ging in week 45 met pensioen. Het personeel van AH 1481 in Dongen neemt 'liever geen afscheid, maar wenst Gerard het allerbeste en een mooi pensioen toe. Hij gaat samen met zijn vrouw heerlijk genieten van alle - welverdiende - vrije tijd. Tamara Kuijten, medewerker verkoop, AH 1481 Dongen Mees komt elke week met oma boodschappen doen bij AH 1804 in Venlo. Tijdens die bezoekjes wil hij samen met zijn lievelingscaissière Jolanda van Leipsig achter de kassa werken. Inmiddels heeft Mees al zo veel erva ring dat hij, onder toeziend oog van Jolanda, oma netjes aan de kassa kan helpen. Deze jongen gaat het nog ver schoppen bij Albert Heijn. Nancy op het Veld, assistent supermarktmanager, AH 1804 Venlo De betalingsbelofte betekent: géén afhelpkwartier- tjes. Wie nog even moet blijven, krijgt dat gewoon als werktijd betaald. In de enquête van een jaar geleden bleek dat dit nog niet overal goed gaat. Daarom houden we dit jaar weer een enquête in ons MedeWerkerPanel. Meedoen kan door je vóór de kerst in te schrijven via de OR-tegel op Plaza of via ah.ondernemingsraad.group@ahold.com. Bij goed functioneren kun je als korte parttimer een vast contract krijgen. In de december-enquête van 2012 zei 35 procent van de deelnemers dat deze belofte zelden tot nooit wordt waargemaakt. De ondernemingsraad vindt dat niet acceptabel en is hierover steeds intensiever in gesprek met de directie, regiomanagers en operationeel managers. Toppers moeten de kans krijgen om te blijven! Gaat de betalingsbelofte in jouw winkel niet altijd goed? Of lukt het jou niet om een vast contract te krijgen, terwijl je wel goed functioneert als korte parttimer? Neem dan deze Aha mee naar je leidinggevende en ga erover in gesprek. Kun je geen vast contract krijgen in jouw eigen winkel, vraag dan naar de mogelijk heden in een andere winkel. Als laatste kun je contact opnemen met de OR via 088 - 659 27 35. In ons overleg met de directie worden alle cases besproken. Marco van Vliet

Personeelsbladen | 2013 | | pagina 7