Oktober November Albert Heijn opent tiende Vlaamse vestiging December kerst lukt! EvmuKflnffirc Aha 18 Proef onze Zaanlanden 19 Aha de Open Dagen De prijsverlagingen die Albert Heijn in september doorvoerde op meer dan 1000 boodschappen, leidden tot veel discussie in de markt. Uiteindelijk draagt Albert Heijn zo bij aan het be taalbaar houden van de dagelijkse boodschappen voor klanten. Op maandag 10 juni opende in het AMC in Amsterdam de eerste Albert Heijn to go-winkel in de aangepaste nieuwe formule. Deze winkel biedt klanten lekke verse producten voor ieder moment van de dag. P.lJJjlJ.'.IJ.fliW»] Het hele jaar werd gewerkt aan twee toekomstige vernieuwingen in de logistiek: de mechanisatie van de houdbaarstroom en het VERSnellen van de versketen. Klanten willen steeds meer variatie, een steeds verser en een beter beschikbaar assortiment. In de toekomst kunnen we op dezelfde ruimte meer producten kwijt door 'Mechanisatie' en wordt een deel van de versartikelen nog verser voor de klant (VERSnellen). In meer dan 220 Albert Heijn-winkels was deze maand een speciaal Ramadan- assortiment beschikbaar. Op 21 en 28 september organiseerde Albert Heijn weer de open dagen bij boeren en telers. Vele klanten bezochten zo'n 140 boeren en telers op diverse locaties in Nederland en België. Albert Heijn en de vakbonden FNV Bondgenoten en CNV sloten een sociaal kader voor medewer kers AH Logistics rondom de verande ringen door VERSnellen en Mechanisatie. Eind september staat het nieuwe schooljaar op de Nederlandse basisscholen weer in het teken van de 'Week van de Pauzehap'. Albert Heijn leverde een gratis boodschappenpakket boordevol fruit en groentesnacks voor groep 5 t/m 8. Op dinsdag 16 juli opende Albert Heijn een Pick Up Point op luchthaven Schiphol. Hiermee is de thuiskomst voor vakantiegangers wel heel ontspannen geworden, want alle boodschappen staan bij aankomst voor ze klaar. Voor de derde keer op rij - en de achtste keer in negen edities - stonden de Albert Heijn XL-winkels boven aan de ranglijst van het GfK Zomerrapport. We zien deze mooie prestatie van Albert Heijn XL als een extra stimulans om het ook steeds beter te blijven doen in onze reguliere supermarkten. In de reeks videoclips 'Kan ik je helpen?' wordt antwoord gegeven op vragen van medewerkers over actuele onderwerpen. In augustus gaf Sander van der Laan, algemeen directeur Albert Heijn, antwoord op een vraag van medewerker Armanda Viellevoye over kwaliteit. In augustus werd het eerste Albert Heijn Bezorgpunt geopend bij CapGemini. Bezorgpunten bij Essent en Unilever volgden snel. Medewerkers van deze bedrijven kunnen hun boodschappen laten bezorgen op het werk. Deze zomer bleven klanten in eigen land voor de last minute deals van Albert Heijn. De lekkerste producten om van te genieten tijdens de zomervakantie waren onder andere ijsjes, verse pasta's en hamburgers. Op dinsdag 8 oktober hebben Effectory en Intermediair de winnaars van de Beste Werkgevers Awards 2013 bekend gemaakt in het DeLaMar Theater in Amsterdam. Ahold Europe staat op de achtste plaats van beste werkgever in de categorie meer dan 1000 medewerkers. Op 21 oktober intro duceerde Albert Heijn na 15 jaar een nieuwe Bonuskaart! Met de nieuwe Bonuskaart kunnen alle klanten gebruik blijven maken van de vertrouwde Bonuskortingen. Daarnaast kunnen ze ook persoonlijke aanbiedingen ontvangen, als ze ervoor kiezen om de nieuwe Bonuskaart online te activeren. Alle collega's van Albert Heijn hebben de nieuwe Bonuskaart thuis ontvangen. Plakjes serranoham, blokjes Twijfelaar, toastjes met boeren- brie of filet americain. In oktober hebben klanten geproefd waarom de kazen en vleeswaren van Albert Heijn zo ontzettend lekker zijn. Het afgelopen jaar heeft Albert Heijn al veel aandacht geschonken aan 'vers'. Na de ombouw van de AGF-afdeling en de afdeling Delikaas kreeg deze maand ook de vlees- en kip-afdeling een make-over. Ruim 2,5 jaar na de opening van de eerste Albert Heijn-winkel in België zijn daar alweer 19 Albert Heijn-supermarkten geopend! In de winkel van St.-Truiden ging de 1000e medewerker in België aan de slag. In Duitsland zijn inmiddels 5 Albert Heijn to go's: Essen, Düsseldorf (2 winkels), Keulen en Aken. In 2013 zijn er 24 voormalige C1000- en Jumbo-winkels en hun medewerkers verwelkomd in de Albert Heijn-familie. In 2012 waren er al 15 omgebouwd. Eind 2013 staat de teller daarmee op 39 omgebouwde winkels. In 1999 opende de eerste Albert Heijn to go in Nederland op NS Station 's-Hertogenbosch. Precies 14 jaar later werd deze winkel heropend in de nieuwe formule. Albert Heijn gaf dit jaar rond sinterklaas ieder kleintje een mandarijntje met een inkleurbaar stickervel erbij om een Sinterklaas of Piet mee te maken. In november zijn alle teamleiders in de winkels in het nieuw gestoken. Met de nieuwe outfits wil Albert Heijn de zichtbaarheid van de team leiders vergroten. Ahold geeft ieder jaar rond kerst aag een cadeau als blijk van erkenning. Naar aanleiding van een onderzoek naar de wensen van medewerkers is het traditionele kerstpakket gewijzigd in een AH Cadeaukaart. Klanten krijgen dit jaar een gezellige en vooral onbezorgde kerst. De AH Feestfavorieten zijn Nederlands meest favo riete kerstgerechten. En ze zijn gewoon bij Albert Heijn te koop. Niets moeilijks aan. Voeg daarbij wat inspiratie uit de Allerhande en we kunnen zeggen: kerst mis wordt dit jaar

Personeelsbladen | 2013 | | pagina 10