vraag aanbod 0R<* Vakantie 12,5-jarig jubileum Naar Ameland Trots op Joyce ^^Jgeboden Wandelen Mascotte DOORSTROOM VAN MEDEWERKERS Van de OR De ondernemingsraden van Ahold bieden regelmatig de kans aan studenten om stage te lopen. Bij de OR van Albert Heijn heeft Geeke Oerlemans onlangs een project gedaan over de doorstroom van medewerkers bij Ahold. Veel hulp 11 Aha Te huur: een mooi appartement in Maria Alm in Oostenrijk. Het appartement ligt aan de voet van 150 kilometer piste. In het complex zit een zwembad en een sauna. Prijzen, beschikbaarheid en informatie zijn te vinden op www.wachtelhof.nl of telefonisch via Martine de Witte: 06 1064 1737. Kat Caesar houdt wel van een rustig plekje om lekker weg te kruipen. Vanuit de boodschappentas van Albert Heijn kan Caesar alles goed in de gaten houden. Sorcha de Feber, teamleider verkoopafhandeling, AH 1567 Amsterdam In oktober 2013 was senior medewerker verkoop Agnes van Corstanje 12,5 jaar in dienst bij AH 1380 Nuenen. Deze foto is gemaakt toen Agnes net begon bij Albert Heijn. Ze wil iedereen bedanken voor de samenwerking de afgelopen 12,5 jaar. Medewerker verkoop Joyce Bekkers van AH 1380 Nuenen heeft afgelopen jaar haar propedeuse gehaald en daarbij ook nog gereisd, gewerkt en het boek Zwarte tranen geschreven. Joyce, je collega's van AH 1380 zijn trots op je! Sander van Rooi], supermarktmanager, AH 1380 Nuenen WWOtVTQCHT Zaterdag 21 september heeft een aantal vrouwelijke collega's van AH 1073 Amstelveen meegelopen met de Dam tot Dam wandeltocht. Ze hebben het niet alleen heel leuk gehad, ze hebben elkaar ook beter leren kennen. Volgend jaar doet deze club van AH 1073 weer mee. Bea van den Braak, caissière B, AH 1073 Amstelveen Volgens caissière Bregje van de Vondervoort, AH 1252 Hilvarenbeek, is haar hondje Ollie de ideale nieuwe mascotte van Albert Heijn. Geeke Oerlemans Geeke is teamleider bij Albert Heijn 1863 in Nieuwegein. In december 2012 heeft zij contact gezocht met de onder nemingsraad met de vraag of ze een project zou kunnen doen. Ze kreeg de kans om zich bezig te houden met het project 'doorstroom van medewerkers'. In dit project heeft zij zich gericht op medewerkers die van winkelgroep willen veranderen of interesse hebben om naar Gall Gall, Etos of een andere werkmaatschappij van Ahold te gaan. Ook heeft ze gesproken met collega's die deze stap al gemaakt hebben. Tijdens het onderzoek heeft Geeke veel hulp ge kregen van de OR en van collega's van Albert Heijn. Iedereen was bereid om mee te werken aan haar interviews en vragenlijsten. Mede door deze hulp heeft ze een mooi rapport kunnen opleveren. Afgelopen juni presenteerde ze haar bevindingen aan de OR, aan HR-directeur Luc de Baets en aan algemeen directeur Sander van der Laan. 'Een enorm leuke kans', aldus Geeke. Vervolgens heeft zij samen met de afdeling Employer Branding nog gekeken naar wat er gedaan kan worden met de resultaten van het onderzoek. Geeke is blij met de hulp die zij tijdens het onderzoek heeft gekregen. Ook wil ze Maarten Taal van de OR bedanken voor de begeleiding vanuit de OR. STAGE LOPEN BIJ DE OR Op pagina 7 heb je kunnen lezen dat stagiaire Anneke van Veen op dit moment werkt aan een opdracht voor de Centrale Ondernemingsraad. De OR van Albert Heijn zoekt voor een ander project op het gebied van communicatie ook nog een stagiair(e). Interesse? Mail of bel ons dan! ah.ondernemingsraad.group@ahold.com of 088 659 2 735.

Personeelsbladen | 2013 | | pagina 6