mijn laatste werkdag et pensioen Meld je aan! Toen de kinderen van Thea Krul oud genoeg waren, pakte zij haar werk in de winkel weer op. Ze wilde weer onder de mensen zijn. 'Bovendien wilde ik het goede voorbeeld geven aan mijn kinderen. Als je leuke dingen wilt doen, moet je ervoor werken.' Vroege vogel Aha 16 Wie: Thea Krul (65) Wat: Medewerker Verkoop Laatste locatie: AH 1113 's-Gravenhage In dienst: 1 september 1991 Uit dienst: 26 juli 2013 Eerst werkte Thea jarenlang op de kaas afdeling. Toen dat fysiek te zwaar werd, verhuisde ze naar 'het brood'. Ze begon iedere dag om 06.00 uur. 'Geen probleem, ik ben een vroege vogel. Ik vond het zelfs heerlijk om voor de start van de dag de deur uit te gaan. Nu ik met pensioen ben, word ik nog steeds om 05.00 uur wakker. Ach... misschien slijt dat over een paar maanden. Maar dat ik zo vroeg wakker word, komt eigenlijk goed uit. Want als oma van vijf kleinkinderen leid ik nog steeds een druk bestaan.' Voordat haar eerste kind geboren werd, werkte Thea Krul ook bij Albert Heijn. 'Toen ik vijftien was, meldde ik me aan bij een bedieningszaak van Albert Heijn in Rijswijk. Maar ik kwam met mijn lengte van 1,55 meter niet boven de toonbank uit. Ze hadden dus niet veel aan me. Ik werd overgeplaatst naar Voorburg, waar toen al een soort supermarkt was. Ik heb daar jaren met veel plezier bij meneer Langenveld gewerkt, een bekende Albert Heijn-man in de regio Den Haag. Daarna kwamen de kinderen en ben ik gestopt. Maar na twintig jaar begon het wel weer te kriebelen.' Thea koos weer voor Albert Heijn en kwam terecht bij AH 1113 in de Vogelbuurt in Den Haag. 'Een chique wijk, dat zie je ook aan de klanten. Veel politici doen hun boodschappen bij deze winkel. Erica Terpstra bijvoorbeeld, altijd vrolijk die Erica! Ik kon over het algemeen goed opschieten met de klanten. Al was ik tegen klanten veel rustiger en beleefder dan veel mensen mij kennen. Tegen mijn collega's was ik namelijk nogal recht voor z'n raap. En bovendien een behoorlijke kwebbeltante. Ik zal mijn collega's allemaal ontzettend missen, want we hebben echt een geweldig team. Ik heb het in die 21 jaar altijd gezellig gehad, zowel met directe collega's als met leidinggevenden.' Ga je (bijna) met pensioen en wil je vertellen over jouw 'laatste' werkdag en jouw carrière bij Albert Heijn? Meld je dan aan via aha-magazine@ah.nl.

Personeelsbladen | 2013 | | pagina 9