vra.a.0" &l a a nbod Jubileum Of je worst lust Hup Holland hup Zo vader zo dochter De onwetende Australiër aangeboden Muurschilderingen 11 Aha AH 1801 in Den Haag vierde afgelopen zomer zijn vijfjarig bestaan. De medewerkers hebben allemaal hard gewerkt om er een leuke feestweek van te maken. Klanten werden in de watten gelegd met een kopje koffie en taart, kinderen kregen popcorn en er was een clown om iedereen aan het lachen te maken. Bij het Rad van Fortuin konden de klanten leuke prijzen winnen. 'Het was een heel geslaagde week en het succes ervan heb ik te danken aan alle collega's. Ik ben heel blij dat jullie bij mij werken!' Leo van der Meer, supermarktmanager, AH 1801 's-Gravenhage Caissière B Monique de Bildt-Huizenga is alweer 25 jaar in dienst. Dit mocht natuurlijk niet ongemerkt voorbijgaan. De hele dag zat ze achter een versierde kassa en heeft ze haar feesthoedje op gehad. AH 1577 Leeuwarden De oom van medewerker verkoopklaar John Visscher, AH 1616 Hoogeveen, ging op familiebezoek in Canada. Hij vroeg John of hij nog iets kon meenemen om Nederland te promoten. John dacht meteen aan de wuppies van Albert Heijn en een handvol ging mee, samen met nog meer oranje souvenirs. Vooral de wuppies hebben een prominente plek gekregen in Canada. De dochter van assistent supermarktmanager Remco de Wette van AH 1328 in Amsterdam kan niet wachten om straks bij papa te gaan werken. Welkom Harley! Medewerker verkoopafhandeling Bert Gortemaker van AH 1162 in Amstelveen vraagt zich af of Albert Heijn to go nu ook bood schappen bij klanten thuis gaat bezorgen met deze bakfiets. Zo'n 52 jaar geleden emigreerde meneer Van der Hart met zijn vrouw naar Australië. Tijdens de voor bereidingen op een familiebezoek in Nederland vroeg hij aan zijn zus of dat 'kleine Albert Heijntje in Rotterdam' nog steeds bestond. Maar deze winkel is inmiddels verhuisd en omgebouwd tot grote AH XL. Eenmaal in Nederland kreeg hij samen met zijn vrouw en zus een rondleiding door de winkel. Robin Vogelaar, supermarktmanager, AH XL 1623 Rotterdam Collega en kunstenaar Robert-Jan Brink maakt muurschilderingen in alle soorten en maten. Leuk voor bijvoorbeeld de kinderkamer, speelkamer of ergens buiten. Hij maakt eerst een schets voordat hij aan het echte werk met spuitbusverf begint. Kijk op www.verfdokter.com en neem vrijblijvend contact op om een eventuele wens en het tarief te bespreken. De prijzen beginnen bij 200,-.

Personeelsbladen | 2013 | | pagina 6