De nieuwe BONUSKAART: persoonlijke aanbiedingen aXS JIJ DATWffiE Maar liefst 2700 collega's deden op zondag 22 september mee aan de grootste hardloopwedstrijd van Nederland: de Dam tot Damloop. Aangemoedigd door 250.000 toeschouwers leverden de deelnemers een absolute topprestatie. 'De IJ-tunnel was een waterval van AH T-shirts' 'Zorg voor een goede voorbereiding' 'Je komt elkaar overal tegen' Sneller Air Miles sparen Albert Heijn introduceert een nieuwe Bonuskaart. Deze Bonuskaart ligt op 19 oktober, samen met een begeleidende brief, bij alle medewerkers op de mat. Aha 6 Relevante aanbiedingen Welkom 7 Aha Beter voor de medewerker Iedere dag beter Frank Janssen Erik van der Stelt Erik van der Stelt (48) is medewerker besturingssupport bij het DC in Geldermalsen en hij loopt al jaren mee met de Dam tot Damloop. 'Ik ben de tel kwijt', lacht hij. 'Dit was de zestiende of zeventiende keer.' Door de sfeer is de Dam tot Damloop voor hem dé wedstrijd. 'Het publiek, de livemuziek, de trommelaars in de IJ-tunnel. Of ik nog tips heb? Koop schoenen met demping en sokken zonder naden. Zorg dat je goed bent voorbereid.' Irene Noordeman (47), medewerker verkoop bij AH 1808 in Breda liep voor het eerst mee met de Dam tot Damloop. 'Ik heb mijn ogen uitgekeken', vertelt ze. 'Voor, tijdens en na de race.' De IJ-tunnel was voor haar tegelijk een hoogte- en een dieptepunt. 'De hitte was vreselijk, maar het beeld van honderden deinende blauwe AH T-shirts vergeet ik nooit meer.' Een van de snelste lopers van Ahold was Frank Janssen (46). Hij werkt bij replenish ment op het DC in Zaandam en liep de wedstrijd in 1.06,59. 'Een kleine tegen valler', zegt hij. 'Toch moet ik tevreden zijn, want door blessures heb ik maar zes weken intensief kunnen trainen.' De Dam tot Damloop is voor Frank een speciale wedstrijd. 'Het is een echt Ahold- evenement. Honderden collega's staan aan de start en langs het parcours. Je komt elkaar overal tegen.' Tegelijk met de introductie van de nieuwe Bonuskaart breiden we de Air Miles- spaarmogelijkheden uit. Voor alle klanten (ook de klanten zonder een geactiveerde kaart) geldt dat ze sneller Air Miles gaan sparen bij Albert Heijn. Bij iedere uitgege ven twee euro, krijgt de klant één Air Mile. Ook de inwisselmogelijkheden worden interessanter. Zo kunnen klanten bijvoor beeld ook kortingen krijgen op hun aankopen bij bol.com. Betervoor de medewerker De nieuwe Bonuskaart is er voor iedereen. Net als met de oude Bonuskaart krijgen klanten en medewerkers de vertrouwde Bonuskorting bij het doen van bood schappen bij Albert Heijn. Daar hoef je als klant en als medewerker niets voor te doen. Daarnaast krijg je, als je ervoor kiest om de nieuwe Bonuskaart online te activeren, ook persoonlijke aanbiedingen*. Voor medewerkers gelden ook alle voordelen die voor klanten gelden. De medewerkers korting blijft gelijk, maar vanaf 2014 vervalt de Blauwe Voordeelkaart. Medewerkers krijgen de medewerkerskorting dan alleen bij het gebruik van de nieuwe Bonuskaart. Na online activatie op ah.nl wordt de nieuwe Bonuskaart een echte klantenkaart, waarmee Albert Heijn alle klanten en medewerkers van zestien jaar en ouder bedankt en beloont omdat ze hun dagelijkse boodschappen bij Albert Heijn doen. Doordat de kaart persoonlijk is, wordt bij geactiveerde kaarten duidelijk welke producten die klant regelmatig koopt. Daar kan Albert Heijn vervolgens de aanbiedingen op aanpassen. De kaarthouder krijgt zo persoonlijke aanbiedingen, zoals kortingen op producten die de klant regelmatig koopt en kortingen op producten waarvan Albert Heijn denkt dat ze voor de klant interessant zijn. Kaarthouders die voor het einde van het jaar hun kaart activeren, ontvangen interessante welkomst deals. Dat zijn cadeautjes als een iTunes-kookboek-app, een voucher voor vijf euro korting bij H&M, 10 cent extra tankkorting bij Shell met Air Miles, maar ook aanbiedingen bij onze eigen Aholdfamilie Etos, Gall Gall en bol.com. Tijdens de introductieweken zijn in alle winkels speciaal getrainde winkelmedewerkers aanwezig om vragen van klanten te beantwoorden over de nieuwe Bonuskaart. Het online activeren van de Bonuskaart kan volgens de wet alleen als je 16 jaar of ouder bent. Dat geldt zowel voor klanten als voor medewerkers.

Personeelsbladen | 2013 | | pagina 4