IEDERE DAG BETER WIET VERS VOORUIT Goed promotieteam Jubileum korting Groot Overheerlijke juffendag In het zonnetje Afscheidsbal Een lintje voor Bert Nieuwe uitdaging tv jaar in dienst Onlangs was het weer tijd voor de jaarmarkt in de Naardense wijk Keverdijk. Kwaliteitsmedewerker Theo Fokker van AH XL 1855 Muiden kwam daar Bas en David van Pick Up Point Naarden tegen. Zij deden er alles aan om bezoekers kennis te laten maken met het Pick Up Point. Het 40-jarig jubileum van team leider verkoopklaar Kees de Rooy werd op een wel heel speciale manier gevierd bij franchise- winkel AH 8773 in Etten-Leur. Klanten werden namelijk uitge nodigd om een jubileumreceptie bij te wonen en konden een week lang vier producten kopen voor maar... 40 cent! Jeffrey Pollemans, supermarktmanager, AH 8773 Etten-Leur Niet alleen haar collega's van AH 1355 in Zwolle gaan caissière B Truus Leenders missen. Ook de vaste klanten die alleen door haar geholpen wilden worden, vinden het jammer dat Truus na 12,5 jaar afscheid neemt van deze winkel. Truus zet haar carrière voort bij AH 1032 in Arnhem. Christiaan Mulder, supermarktmanager, AH 1355 Zwolle Dankzij supermarktmanager Erik Zwama van AH 1450 in Zwijndrecht hebben de kinderen van Openbare Basisschool de Twee Wieken uit Zwijndrecht tijdens hun juffendag kunnen genieten van heerlijke appels en pakjes drinken. Nadia van Bennekom, caissière B, AH 1450 Zwijndrecht Onlangs werkte teamleider verkoop afhandeling Annelies Roggeveen veertig jaar bij Albert Heijn. Supermarkt manager Marion van Dijk bood haar daarom een achtgangendiner aan bij De Librije in Zwolle en een overnachting in Librije's Hotel. Ook organiseerde de afdeling een gezellige barbecue ter ere van Annelies' jubileum. AH 1246 Zoetermeer Toen een aantal collega's van AH 1636 in Rotterdam naar een andere winkel besloot te gaan, organiseerde het team een afscheidsgala - waarbij het magazijn werd omgetoverd tot een balzaal - én een etentje met alle kaderleden, teamleiders en potentièle teamleiders. Via Aha wil het hele team alle collega's succes wensen. Joren Neef, teamleider verkoopklaar, AH 1636 Rotterdam Bert Hassink, een bekend gezicht voor veel Ahold- gepensioneerden, werd onlangs benoemd tot Ridder in de Orde van Oranje-Nassau. De burgemeester van Enschede roemde hem onder meer om zijn geleverde inspanningen voor de tweejaarlijkse dag tochten, die worden georganiseerd voor ongeveer 5000 Ahold-gepensioneerden. In augustus nam AH 1334 Bovenkarspel afscheid van hun geliefde teamleider, Randolf Haverkamp. Na zeven jaar heeft hij besloten verder te gaan met zijn studie. Zijn collega's willen hem daarom nogmaals bedanken en hem veel succes wensen met zijn carrière. Robin Vervaat, teamleider verkoopklaar, AH 1334 Bovenkarpspel

Personeelsbladen | 2013 | | pagina 7