A De AH Selectie 'Er stroomt blauw bloed door onze aderen' 'Elkaar naar een hoger niveau tillen' 'Onze troeven: luisteren, kwaliteit en sfeer' En de winnaar is... Half augustus werd bekend welke 24 winkels namens Albert Heijn mee gaan doen aan de verkiezing Supermarkt van het Jaar (SvhJ). Drie winkels geven hun geheim prijs. Supermarkt van het Jaar AH 8673 Koog aan de Zaan Aha 6 7 Aha Deze superwinkels vertegenwoordigen Albert Heijn Nieuw in de selectie: AH 1305 in Goirle Rian van Laarhoven en Angélique de Wilde zijn beiden senior medewerker verkoop op de afdeling Delikaas. Rian: 'Half augustus kwam de regiomanager ons het goede nieuws brengen. De kroon op ons werk. We hebben dit met ons team bereikt, onder leiding van twee geweldige mensen: supermarktmanager Simone Voogt en assistent supermarkt manager Richard Berkelmans. De jury toetste ons op de verkoop afdeling op drie beloftes: de klant direct begroeten, binnen tien seconden bedienen en meteen iets laten proeven.' Angélique: 'We hadden niet het gevoel dat we meededen aan een wedstrijd. Een goede sfeer in de winkel, behulpzaam en geïnteresseerd zijn, dat gaat helemaal vanzelf.' Rian: 'Er stroomt blauw bloed door onze aderen. In de volgende ronde zullen we weer vol enthousiasme laten zien hoe servicegericht we zijn.' Opnieuw in de selectie: AH 8701 Appingedam 'In 2012 werden we in de winkelwedstrijd uitgeroepen tot beste supermarkt van Nederland', vertelt ondernemer Erik Banus. 'Fantastisch! De periode daarna kregen we veel aandacht van de pers, vrienden en familie, Appingedammers en vakgenoten. Onze winkel werd druk bezocht. Na de wedstrijd verslappen, dat kon natuurlijk niet. We bléven de lat hoog leggen. En dat doen we nog steeds. Speerpunten: een schone en goed gevulde winkel, de klanten een welkom gevoel geven. Dat heeft ervoor gezorgd dat we ook dit jaar door zijn naar de volgende ronde. Dit is de eerste wedstrijd zonder vrije inschrijving Albert Heijn heeft nu de beste supermarkten per regio geselecteerd. Natuurlijk willen wij de landelijke verkiezing winnen. Maar ook de andere 23 AH-deelnemers gun ik de prijs van harte. We zouden elkaar moeten opzoeken. Transparant zijn. Wat zijn jouw sterke punten? Zo tillen we elkaar naar een nóg hoger niveau en maken we wellicht extra kans op de beker.' AH 1275 Almere AH 8566 Almere AH 1282 Amsterdam AH 8718 Nijkerk AH 1539 Noordwijk AH 8513 Blaricum AH 1856 Ede AH 1540 Rotterdam AH 8635 Vleuten AH 1575 Vlaardingen AH 1177 Doorn AH 8615 Bennekom AH 8782 Almkerk AH 8791 Made AH 8533 Hoeven AH 1305 Goirle Rian van Laarhoven AH 1199 Roermond In de selectie door een wildcard: AH 4005 Dokkum De winkel van assistent supermarktmanager Hendrik Reitsma is vorig jaar omgebouwd van C1000 naar Albert Heijn. 'Dat was wennen. Maar nu beseft iedereen dat we er een pracht- zaak voor terug hebben gekregen. Klanten waarderen het brede assortiment. Vooral de keuze in verse kant-en-klaar- maaltijden en biologische producten doet het goed. De verse sushi valt ook in de smaak. Mensen vinden het prettig dat we hun een ruime keuze bieden, waaronder veel A-merken. Dat wordt doorverteld in deze kleine gemeenschap. Aandachtig luisteren naar wat de klant wil, de kwaliteit van Albert Heijn, de aangename sfeer in de winkel, dat zijn onze grootste troeven. Van de AGF-afdeling tot de service balie, we zijn allemaal vrien delijk en geïnteresseerd. Het doet ons goed dat we de wildcard heb ben gekregen. Een stukje erkenning van Albert Heijn. De komende maanden zullen we in deze spannende SvhJ- verkiezing laten zien wat we in huis hebben.' AH 1512 Maastricht 'De tweejaarlijkse Supermarkt van het Jaar-verkiezing is de Champions League onder de supermarktwedstrijden', vertelt specialist Business Services Stores Corné den Boer. 'Hiermee kun je vakgenoten laten zien wat je waard bent. Naast Albert Heijn doen er vijftien andere formules mee, die elk hun beste winkels afvaardigen. Albert Heijn selecteerde die winkels door middel van de winkelwedstrijd. Per regio waren er vijf winnaars. Ook gaf de jury vier wildcards weg. Op 11 september ging de SvhJ-verkiezing van start. In de maanden daarna worden de deelnemers in twee rondes onder andere beoordeeld op 'basis op orde' en 'klant tevredenheid'. Na een spannende finaleronde maakt de jury op 29 maart 2014 de uitslag bekend. Ik wens alle 24 Albert Heijn-winkels de komende tijd veel succes toe!' Voor meer informatie: www.supermarktvanhetjaar.nl.

Personeelsbladen | 2013 | | pagina 4