de winkels Meld je aan! Tijdens de kerstperiode ïbiriH,XLl856 in Ede. Verandering en vooruitgang, dat zijn twee belangrijke woorden in de AH-carrière van Emile Rutten. Hij werkte het overgrote deel van zijn carrière als Field Specialist en deed dat met veel plezier. 'Ik ben optimistisch van aard, Albert Heijn is dat ook. Een perfecte match dus.' Uitdagend en enerverend Helemaal compleet Aha 16 Ga je (bijna) met pensioen en wil je vertellen over jouw 'laatste' werkdag en jouw carrière bij Albert Heijn? Meld je dan aan via aha-magazine@ah.nl. Emile begon veertig jaar geleden als eerste verkoper in een supermarkt in Geleen. Hij viel op door zijn analytisch vermogen en talent om planmatig te werken. Via een kleine omweg kwam hij terecht op de afdeling Business Service Stores. 'Je kunt mijn functie het beste zien als een soort vliegende keep. Ik ondersteunde winkels die tijdelijk problemen hadden op het gebied van derving, kassaverschillen of fraude. Dat betekent dat ik een korte tijd heel intensief met mensen samenwerkte. Daardoor heb ik veel collega's leren kennen in het bedrijf. Dat vind ik ontzettend waardevol.' De afgelopen veertig jaar heeft Emile veel zien veranderen, vooral qua automatisering. 'Albert Heijn is op dit gebied altijd vooruit strevend geweest. Voor mijn functie moest ik dat allemaal zien bij te benen. Als ik vier weken met vakantie was geweest, moest ik bij terugkomst echt aan de bak om weer up-to-date te zijn. Toch genoot ik daarvan. Het maakte mijn werk uitdagend.' Emile geniet nu van een lekker lange vakantie die aansluit op zijn pensioen. Problemen om zijn tijd te vullen heeft hij allerminst. 'Ik ben in mijn vrije tijd cabare tier, ik heb jaren in Limburg rondgetoerd met een avondvullend programma. Sketches en liedjes maken is lange tijd de ideale uit laatklep geweest voor mijn veeleisende baan. Inspiratie voor mijn shows haalde ik dan ook grotendeels uit mijn werk. Daarnaast ben ik oprichter en bestuurder van een klein theater in Geleen, De Karroessel. Daar begeleid ik ook een jeugdtheatergroep. Alles waar ik van houd, komt daarin samen: samenwerken, creativiteit en organisatie. En dat je daarmee ook nog je steentje bij draagt aan de maatschappij, dat maakt het voor mij helemaal compleet.' Wie: Emile Rutten (61) Wat: Field Specialist Laatste locatie: Hoofdkantoor Zaandam In dienst: 15 februari 1973 Uit dienst: 31 mei 2013

Personeelsbladen | 2013 | | pagina 9