Op haar laatste werkdag stuurde Joke van der Plank een e-mail aan directeur Sander van der Laan. 'Ik heb hier 25 jaar met trots gewerkt en neem met pijn in mijn hart afscheid', schreef ze. Dat mag ook wel eens gezegd worden, vindt Joke. Gelijk heeft ze! Meld je aan! Van klein naar groot Kwaliteit en service Aha 16 Wat die trots nu precies inhoudt kan Joke wel uitleggen. 'Ik vond het iedere dag weer een fijn gevoel om met mijn badge door de poortjes van het hoofdkantoor te mogen. Het is een bruisend bedrijf. Er is altijd reuring en er heerst een prettig soort energie. Ik vond het een eer dat ik daar onderdeel van mocht uitmaken. Op verjaardagsfeestjes vertel ik altijd graag dat ik een "Albert Heijner" ben. Iedereen kent het bedrijf, iedereen weet dat het de beste en meest vooruitstrevende Wie: Joke van der Plank- Stitzinger (61) Wat: Medewerker Frontoffice Locatie: Hoofdkantoor In dienst: 7 maart 1988 Uit dienst: 22 februari 2013 supermarkt van Nederland is. Je hoort bij de top, zo simpel is het.' Joke begon in 1988 als oproepkracht bij de groentecentrale in Beverwijk, maar kwam al snel op het hoofdkantoor terecht. 'Ik kwam bij de Servicelijn, die was toen helemaal nieuw. Met z'n vijven beantwoordden we de vragen van klanten, eerst alleen telefoontjes en brieven, later ook e-mail, Facebook en Twitter. In al die jaren zag ik onze kleine afdeling uitgroeien naar een afdeling met meer dan honderd collega's. Joke bestempelt zichzelf als het manusje van-alles van de afdeling. 'Ik zat niet graag aan de telefoon; ik kon de boosheid van sommige klanten niet goed naast me neerleggen. Daarom ben ik allerlei administratieve taken gaan uitvoeren. Ik richtte me bijvoorbeeld op de kwaliteit en servicevragen. Als iemand een steentje opstuurde dat in een brood was gevonden, of een schroefje dat in de sla zat, dan han delde ik dat keurig af. En waar ik ook veel plezier in had: de Bonuskaart Sleutelservice. Ik verstuurde wekelijks zo'n 75 sleutels terug naar de rechtmatige eigenaar. Ook een fantastische service van Albert Heijn, wie doet ons dat na?' Ga je (bijna) met pensioen en wil je vertellen over jouw 'laatste' werkdag en jouw carrière bij Albert Heijn? Meld je dan aan via aha-magazine@ah.nl.

Personeelsbladen | 2013 | | pagina 9