0R<* vraag aanbod EEN NIEUW ALCOHOLBELEID Vakantievilla in Turkije Zonnig Spanje Andalusië voor golfliefhebbers Geslaagde outfit Bedankt! Carnavalshuisdier Mini's voor het goede doei In het zonnetje Een karretje vol Oogjes toe Het beleid rondom de verkoop van alcohol is gewijzigd. Zowel bij Albert Heijn als bij de concurrentie gelden strengere regels. Strafbaar Het draait om jou Streng maar rechtvaardig Aha 8 9 Aha TW1S.TM fffltt hij Albert llt'ijti Vlak bij de stad Fethiye ligt in Calis een vakantievilla met onder andere twee keukens en een dakterras. De villa ligt 400 meter van de zee, in een rustige buurt en is ge schikt voor twee tot zes personen. Prijs per week: van 250,- tot 350,-. In Aha 3 is bij deze advertentie een fout gemaakt in het e-mailadres. Ben je geïnteresseerd in deze villa? Neem dan per e-mail contact op met Erik Lofvers via arturo@hotmail.nl. Te huur: een bungalow in zonnig Spanje. Dit vakantiehuis is geschikt voor maximaal vijf personen en ligt op ongeveer een halfuur rijden van het vliegveld bij Alicante. Er is ook een zwembad dat wordt gedeeld met de bewoners van de andere vakantiewoningen. Meer informatie en foto's kun je vinden op www.micazu.nl/ vakantiehuis/casalaluna-11249 of opvragen via Rachid: 06 8500 3597. Op een goede locatie voor een bezoek aan diverse bezienswaardigheden in Almerimar, een plaatsje in Andalusië, ligt een appartement dat geschikt is voor zes personen. De golfliefhebber kan hier echt zijn hart ophalen. Het schitterende uit zicht over de zee en de golfbaan is uniek. Meer informatie en foto's kun je vinden op www.golfinandalusie.nl en opvragen via Ilse Kraaijeveld: info@golfinandalusie.nl. Tijdens carnaval was Teamleider Verkoop afhandeling Lotte Bertrand-Goederond aan het werk bij AH 1194 in Maastricht. Een klant kwam langs om zijn carnavalsoutfit en accessoires te showen, waaronder een winkel wagenmotor a la SM Van Dalen. Lotte kon het niet laten om ermee op de foto te gaan. Het elfjarige broertje van Renée de Bel, Medewerker Verkoopafdeling bij AH 1097 in Tilburg, was tijdens carnaval verkleed als een van de hamsters van Albert Heijn. Onlangs nam Medewerker Verkoop Wim van Elst afscheid van Albert Heijn. Hij wil graag alle collega's van AH 1291 in Renkum bedankt voor het onvergetelijke afscheidsfeest. Baby Mirthe kwam oma Ingeborg bezoeken op haar werk. Mirthe had na een tijdje genoeg gezien en deed lekker haar oogjes dicht. Medewerker Verkoopafhandeling Ingeborg Bijl-van Groningen, AH 8781 's-Gravendeel i Modpwerker Verkoop bij Het nichtje van Maaike Haanvan emgtig aiek en ligt AH 1814 in Enschede, werd g 1 ónderen wat daardoor vaidt in o.a. edUegah. „p te vrolijken heelt Maa.te met de hu meer dan 2000 keuke™™ keukentje op de ziekenhuisafdeling Inmiddels staat er ook een keuk Maaike wil graag iedereen bedan Teamleider Verkoopafhandeling Riejanne Termaten-Silvius, AH 1602 Barneveld, werkt alweer 25 jaar bij Albert Heijn. Haar collega's lieten dit niet ongemerkt voorbijgaan en versierden de afdeling Delikaas voor haar. Ook plaatsten ze een bericht met foto in de krant. Alle collega's van AH 1602 Barneveld 'In maart was ik 25 jaar in dienst bij Albert Heijn en ik kreeg van mijn collega's bij AH 1097 in Tilburg dit boodschappenkarretje vol bloemen, keukenmini's en cadeaus aangeboden. Ik was erg verrast en wil al mijn collega's hierbij bedanken.' Medewerker Verkoop Marieta van Eijndhoven, AH 1097 Tilburg Vorig jaar vertelde de ondernemingsraad in de media dat caissières bij Albert Heijn veel te ver duren krijgen. Daarom heeft de ondernemingsraad zich toen hard gemaakt voor het strafbaar stellen van het kopen van alcohol door jongeren. Inmiddels is de wet hierover aangenomen. Jongeren die alcohol in hun bezit hebben in het winkelcentrum, op straat of in de kroeg zijn nu dus zelf ook strafbaar. Ook in jouw winkel kom je nog steeds jongeren tegen die proberen drank te kopen. Als je in een discussie terechtkomt, kun je nu dus ook zeggen dat ze hiervoor kunnen worden aan gehouden door de politie! Toch blijf jij als medewerker verkoopafhandeling mede verantwoordelijk. Géén alcohol onder de zestien en een ID vragen aan iedereen tot twintig jaar. Ook aan mensen die je al kent. Roep je leiding gevende erbij als er moeilijkheden ontstaan bij de kassa en blijf met elkaar praten over hoe het gaat. 'De OR heeft zijn invloed maximaal voor jullie inge zet', vertelt voorzitter Tineke de Roo. 'Maar de regels zijn wel strenger geworden. Ze zijn uitgelegd op de teamavond die elke winkel begin dit jaar heeft georganiseerd. Wil je weten wat er voor jou ver anderd is? De nieuwe afspraken lees je op de OR-tegel op Plaza, bij de tab organisatie.' Albert Heijn wil geen alcohol verkopen aan jongeren. Bovendien staat Albert Heijn onder druk om het alcoholbeleid strikt na te leven. De gemeente kan winkels deels sluiten als we in de fout gaan. Daarom vindt de OR de nieuwe aanpak begrijpelijk. Rond de zomer zal de OR een enquête houden in zijn MedeWerkerPanel. Mail 'IK DOE MEE' naar ah.medewerkerpanel.group@ahold.com dan krijg jij hem ook. CONTACT Vind je dat de nieuwe regels bij jullie verkeerd worden uitgelegd? Is er in jouw winkel geen teamavond georganiseerd? Word je niet onder steund door je leidinggevende? Neem dan contact op met de OR via ah.ondernemingsraad.group@ahold.com.

Personeelsbladen | 2013 | | pagina 5