Meld je aan! Cor Keizer had al een heel supermarktleven achter de rug toen hij in 1990 in dienst kwam van Albert Heijn. Toch voelde hij zich er meteen thuis. 'Ik vond het leuk om voor zo'n toonaangevend bedrijf te werken.' Hart voor AGF Schot in de roos Aha 16 BONUS Ga je (bijna) met pensioen en wil je vertellen over jouw 'laatste' werkdag en jouw carrière bij Albert Heijn? Meld je dan aan via aha-magazine@ah.nl. Vanaf zijn veertiende werkte Cor voor verschillende supermarktketens in alle hoeken van Amsterdam. 'Ik heb in verschillende delen van de stad gewerkt, voornamelijk in de woelige buurten. Een turbulente tijd, maar ik heb het met veel plezier gedaan. Toen "mijn winkel" destijds door Albert Heijn werd overgenomen, vond ik dat een mooi moment om de stad te verlaten. Ik heb gevraagd of ik overge plaatst kon worden naar Albert Heijn in Amstelveen. Het was tijd dat mijn leven in rustiger vaarwater terechtkwam.' Cor heeft een mooie tijd beleefd in Amstelveen. 'Ik heb lang op de AGF- afdeling gewerkt, daar ligt echt mijn hart. Ik gaf klanten tips over hoe je groenten en fruit beter kon bewaren en deed recepten aan de hand. Daar komen klanten voor terug en dat gaf mij veel voldoening. Helaas kon ik door rug problemen dit werk niet langer blijven doen. Mijn supermarktmanager heeft toen voor mij een functie gecreëerd. Ik werd Verkoper B en controleerde alle versproducten op houdbaarheid. Dat heb ik nog een tijdlang met veel inzet gedaan.' Vanaf het moment dat Cor een echte Albert Heijner werd, is hij trots op het bedrijf geweest. 'Ik vind dat Albert Heijn uitblinkt in marketing. Zo heb ik met bewondering gekeken naar de introductie van de AH Excellent-producten rondom de feestdagen. Het was een schot in de roos.' Cor vindt het bijzonder hoe het Albert Heijn-virus in je bloed kruipt. 'Ik moest bijvoorbeeld altijd even kijken in andere Albert Heijn-winkels als ik er langs kwam', vertelt hij. 'Toen we een paar jaar geleden met de familie naar Curagao gingen zei ik: "Ik wil twee dingen zien: het Dolfinarium en Albert Heijn!" Zo geschiedde. Nu ik met pensioen ben, hoop ik snel weer terug te keren naar dit heerlijke eiland. En ook deze keer zal een bezoek aan de Albert Heijn niet worden overgeslagen.' Wie: Cor Keizer (63) Wat: Medewerker Verkoopklaar Laatste locatie: AH 1820 Amstelveen In dienst: 24-01-1990 Laatste werkdag: 31-01-2013

Personeelsbladen | 2013 | | pagina 9