DE WINST- UITKERING VAN ALBERT HEIJN Tribute Veertig jaar Albert Heijn Abraham Afscheid J |L 0R<% Door de ambitieuze insteek en de economische omstan digheden is de winst over 2012 anders uitgevallen dan gehoopt. Toch heb je deze week een nabetaling op de winstuitkering gekregen. Winstuitkering 2013 11 Aha Supermarktmanager en Queen-fan Roland Becking was onlangs 12,5 jaar in dienst bij AH 1373 in Schoonhoven. Speciaal hiervoor hebben een aantal collega's tijdens het feest enkele Queen-nummers ten gehore gebracht. Oud-collega Lisanne Saly, AH 1373 Schoonhoven Caissière B Maria Smeijers werkte in maart alweer veertig jaar bij Albert Heijn. Volgens haar collega's is ze een keiharde werkster en staat ze altijd voor iedereen klaar. Niet alleen haar collega's, maar ook de klanten missen Maria als ze eens een weekje op vakantie is. Assistent Supermarktmanager Daniëlle de Regt, AH 1201 Putte Onlangs vierde Teamleider Verkoopklaar Richard Lems zijn vijftigste verjaardag. Zijn collega's lieten dat niet ongemerkt voorbijgaan en hadden een pop voor hem gemaakt. Richard, namens al je collega's van AH 1211 nogmaals gefeliciteerd en nog vele jaren! Teamleiders Verkoopklaar Christiaan Steenbergen en Jeroen Witteveen, AH 1211 Harderwijk. Omdat er bij AH 1421 in Katwijk vijf mensen op hetzelfde moment afscheid namen, hebben ze de samenwerking gezellig afgesloten onder het genot van een hapje en een drankje. Er werd afscheid genomen van Hans Corts, Adger van Helden, Monique van Rijn, Maria Kuyt en Sanne Sneijders. Medewerker Verkoopklaar Corwin van der Plas, AH 1421 Katwijk Caissière Betul Gur en haar oud collega Caskun Kilic zijn onlangs getrouwd en kwamen nog even langs in 'hun' winkel. Supermarktmanager Aad van der Meulen, AH 1230 Rotterdam Wat begon als een grap is uitgegroeid tot een ware verzameling. Medewerker Verkoop Petra Buijs van AH 1290 in Den Haag heeft al 645 broodkaartjes van 507 verschillende winkels ver zameld. 'Ik wil graag alle lieve collega's die me helpen met deze verzameling bedanken. Ik hoop dat iedereen blijft meesparen, want ik mis er nog heel wat!' Tijdens een koude dag heeft Caissière Jacqueline de Vries, AH XL 1515 Assen, gratis erwtensoep uitgedeeld aan klanten. De klanten vonden het heerlijk en zaten lekker te genieten van de kop warme soep. Teamleider Verkoopafhandeling Janny Heres, AH XL 1515 Assen De winstuitkering (WUK) is een mooie rege ling. Niet elk bedrijf heeft dat en je mag het gerust zien als een cadeautje. De uitkering hangt af van de mate waarin de winstbegro ting wordt gehaald. Een lagere uitbetaling dan je gehoopt had, voelt misschien als 'niet eerlijk'. De OR toetst voortdurend wat de collega's raakt en wat zij belangrijk vinden. Ook de WUK - en de manier waarop deze tot stand komt - wordt besproken met de directie. Over de regeling WUK 2013 heeft de OR eind vorig jaar afspraken gemaakt met de directie. Ook dit jaar zal - net als in andere jaren - de WUK afhankelijk zijn van de mate waarin de winstbegroting wordt gehaald. De OR heeft op verzoek de begroting voor 2013 mogen inzien. 'Wij zijn van mening dat deze begroting een prima basis is voor onze winstuitkering over 2013. Maar doe vooral elke dag je best, want van elke euro extra winst (boven op de begrote winst) gaat maar liefst 35 eurocent rechtstreeks naar onze gezamelijke WUK!'

Personeelsbladen | 2013 | | pagina 6