mijn laatste werkdag Meld je aan! Corry en Marijke nemen tegelijkertijd, met pijn in het hart, afscheid van AH 1327 in Nieuwegein. Wat ze vooral gaan missen zijn de collega's Marijke: 'De sfeer in deze winkel is echt heel goed.' Nooit ruzie Stoppen op het hoogtepunt Aha 16 Wie: Corry Skonieczny (62) Wat: Medewerker Verkoop Huidige locatie: AH 1327 Nieuwegein In dienst: 21 januari 2002 (eerder in dienst geweest van 16-08-1965 tot 02-01-1990) Uit dienst: 28 december 2012 Wie: Marijke Scharff (62) Wat: Kwaliteitsmedewerker Huidige locatie: AH 1327 Nieuwegein In dienst: 24 augustus 1998 Uit dienst: 28 december 2012 Ga je (bijna) met pensioen en wil je vertellen over jouw 'laatste' werkdag en jouw carrière bij Albert Heijn? Meld je dan aan via aha-magazine@ah.nl. Ze zijn eigenlijk heel verschillend. Corry is een wervelwind, Marijke is rustiger en bedachtzamer. Maar in twee dingen zijn ze hetzelfde: ze houden van gezelligheid en van aanpakken. Corry: 'Ik vind het leuk om met collega's het leven door te nemen. We lachen veel maar we delen ook verdrietige momenten. We staan altijd voor elkaar klaar. Ik geef het toe: ik ben een kletskous. Maar die handjes die wapperen ook altijd door.' 'Ik vind de sfeer in onze winkel heel goed', vertelt Marijke. Er werken zo'n honderd vijftig mensen. Ze zijn allemaal verschil lend, maar iedereen hoort erbij. Er is natuurlijk wel eens wat onenigheid, maar ruzie of geroddel is er niet. Ik merk er in ieder geval nooit iets van. Heel bijzonder, want dat zie je lang niet overal. Onze leidinggevende, die ons ook stiekem voor deze rubriek heeft opgegeven, zorgt mede voor die goede werksfeer.' Waarom stoppen deze gedreven mede werkers eigenlijk? Corry: 'Ach, de jaren gaan tellen, en het moet toch een keer. Je kunt beter stoppen op het hoogtepunt.' Daar is Marijke het grondig mee eens. 'Ik zal de winkel vreselijk missen, maar dat gebeurt ook als ik nog een jaar door werk. Het is mooi geweest.' Maar eerst een spetterend afscheidsfeest! Marijke: 'Ik hoop dat we gaan dansen, want we houden alle twee wel van een potje swingen. Als het kan, sta ik straks te rocken en te hiphoppen met de jonge knapen uit het magazijn.'

Personeelsbladen | 2013 | | pagina 9