Volgende generatie Koninklijke onderscheiding AH is overal Bedankt voor alles Winkelmandje wieg Topsport Frans Dijk Hechte club Onvergetelijke feestavond De volgende generatie staat te popelen om het werk van ons over te nemen. Dit is de kleindochter van Saira Hoeseni, Caissière B bij AH 1509 in Rotterdam. Stephan Martens, Assistent Supermarktmanager, AH 1509 Rotterdam Luud Laurijssen, ondernemer van AH 8765 Chaam, heeft in november 2012 een koninklijke onderscheiding gekregen. Deze onderscheiding heeft hij verdiend door zijn werk bij de vrijwillige brandweer, wat hij al 31 jaar doet. Hans Laurijssen, Assistent Supermarktmanager, AH 8765 Chaam In de herfstvakantie waren drie collega's van AH 1333 samen op vakantie in Graach, een Duits plaatsje aan de Moezel, waar jonge druivenranken ter bescherming in drink- pakken worden ge plaatst. Hier werden de lege pakken van Albert Heijn gebruikt. Maureen de Bruin, Medewerker Verkoopklaar, AH 1333 in Rhenen Laura Looye van AH 1530 in 's-Gravenhage wil haar collega's bedanken voor de steun die ze heeft ontvangen tijdens haar ziekte. Ze heeft er met liefde gewerkt, maar mag helaas niet meer werken. Daardoor is het voor haar emotioneel heel moeilijk om de winkel te bezoeken. Maar de mailtjes, kaartjes en bezoekjes thuis hebben haar heel erg gesteund. 'Super-superbedankt! Het betekent heel veel voor mij! Groetjes Laura.' Als afsluiting van de jubileumweek organiseerde AH 1137 in Someren een playbackshow met een parodie op Supermarktmanager Van Dalen in de hoofdrol. Alle zomerhits kwamen voorbij. Koen Hendrikx, Medewerker Verkoopafhandeling, AH 1082 Valkenswaard De medewerkers van AH 1151 in Leidschendam laten zien dat werken bij Albert Heijn bijna topsport is. Alleen weggelegd voor de besten. Mark Mondriaan, Assistent Supermarkt manager, AH 1151 Leidschendam In oktober 2012 is Kaj Heemskerk geboren. In de voortuin van vader Marcel van AH 1415 in Breda en moeder Anita van AH 1005 in Breda stond een wieg, gemaakt van een winkelmandje. Nienke Bijlard, Supermarktmanager, AH 1415 Breda Deze foto is gemaakt voor Louelle Smans. Zij is gaan studeren in Amsterdam en werkt daarom niet meer bij AH 1304 in Roosendaal. 'Het is jammer dat ze onze hechte club heeft verlaten. Dag Louelle! Groetjes van je collega's Carien, Malon, Charlotte, Karin, Kelly, Roy, Roger en Jacqueline.' Carien Niehorster, Medewerker Verkoop, AH 1304 Roosendaal jaar in dienst bij 'A1 veertig jaar ben ik bij Albert Heijn in dienst. Onlangs organiseerden mijn collega's een prachtige feestavond voor mij, die ik niet snel zal vergeten. Bedankt voor alle cadeaus. Frans Dijk, Medewerker Verkoop, AH 1813 Driebergen

Personeelsbladen | 2013 | | pagina 6