'De omgang met c me altijd energie' Werke^DijjAlbert HeijrijganRit^M^^ Meld je aan! Caissière Rita Vreeken heeft altijd met hart en ziel voor Albert Heijn gewerkt. Dan mag je een spetterend afscheid verwachten. Maar Rita houdt niet van die aandacht. Ze wilde geen etentje, geen borrel en zelfs geen slingers. Daar gingen haar collega's natuurlijk niet in mee. Contact met vaste klanten Rode loper en witte limousine Aha 24 Wie: Rita Vreeken (61) Wat: Caissière Laatste locatie: AH 1210 Alphen aan den Rijn In dienst: 29 januari 2001 Uit dienst: 19 augustus 2012 Ga je (bijna) met pensioen en wil je ver tellen over jouw 'laatste' werkdag en jouw carrière bij Albert Heijn? Meld je dan aan via aha-magazine@ah.nl. Met veel plezier werkte Rita achter de kassa. Ze was een echte topper in haar vak: een harde werker en altijd een vriendelijk woord klaar voor de klant. Bovendien deed ze er graag klusjes naast, het tijdschriften- rek inruimen of een ruilmiddag voor kinde ren organiseren. 'Het contact met klanten heb ik altijd enig gevonden', vertelt ze. 'Ook de omgang met collega's gaf me altijd energie. Ik heb zo veel mensen leren kennen door mijn werk, ook jonge mensen of mensen met een andere achtergrond dan ik. Dat vind ik een verrijking.' Rita werd enkele jaren geleden ernstig ziek. Ze moest noodgedwongen stoppen met werken, maar is na haar herstel zo snel mogelijk weer aan het werk gegaan. 'Ik word echt ongelukkig als ik thuis stilzit', legt ze uit. 'Het werk was echt therapeutisch voor me. Ik voelde me beter door de lichamelijke inspanningen en door het contact met de vaste klanten.' Onlangs nam Rita afscheid van Albert Heijn en dat ging niet ongemerkt voorbij. 'Op mijn laatste werkdag werd ik uit mijn bed gebeld door drie collega's. Er lag een rode loper voor de deur en er stond een grote witte limousine voor mij klaar. Geweldig!' Daar gingen ze: met een glas champagne in de hand op weg naar de winkel. 'Alle collega's stonden mij daar op te wachten met ballonnen. Ik kreeg veel bloemen en cadeaubonnen voor de hobby winkel bij mij in de buurt.' Daar was Rita, als fanatiek handwerkster, natuurlijk dolblij mee. 'Ik vind het echt geweldig dat mijn leidinggevende en mijn collega's zo'n persoonlijk afscheid voor mij hebben georganiseerd. Bedankt jongens!'

Personeelsbladen | 2012 | | pagina 13