Meekijken met boeren en telers De eerste stappen op de Duitse markt And the winner is Het goede van de markt gewoon bij Albert Heijn Een feestje voor iedereen Allerhande Kerstmarkt JUNI JULI AUGUSTUS SEPTEMBER Kom naar de Open Dagen Aha 20 OKTOBER NOVEMBER DECEMBER 21 Aha Op 8 juni barstte de strijd om het EK voetbal los. De winkels stonden in het teken van voetbalplaatjes en op Facebook werd de strijd tussen de mannen en de vrouwen beslecht. Vanaf deze maand kunnen klanten via de AH Fotoservice een persoon lijke feesttaart bestellen met hun eigen foto erop. JUBILEUM: Tijdens de finale van AH Talent hebben de twaalf finalisten indrukwekkende optredens neer gezet. De professionele jury riep Elske Haverkamp van AH 1638 Hengelo uit tot winnares. Gezond bewegen is belangrijk voor kinderen. Daarom adopteert Albert Heijn het schoolvoetbal en gaat voor een periode van vier jaar een samenwerking aan met de KNVB. Aan het begin van de zomer liep de voordeligste route van Nederland dwars door Albert Heijn met 99 aanbiedingen voor 99 cent. Lekkere Zomerhits met klinkende korting trapten de zomer echt af. Ook dit jaar konden klanten in de zomer hun eigen voordeel bepalen: Jokers plakken, extra korting pakken! In augustus gingen de eerste C1000- en Jumbowinkels over naar Albert Heijn. Nieuwe collega's in Oirschot, Nieuwegein, Zwijndrecht en Baarle-Nassau konden worden verwelkomd. De vernieuwde site 'Lokaal onder nemerschap' werd gelanceerd, met handige informatie over hoe jouw winkel betrokken kan zijn bij de buurt. JUBILEUM: Tijdens de Open Dagen bij boeren en telers konden collega's en klanten zien waar de verse producten van Albert Heijn vandaan komen. Ook in september was het weer tijd om te Hamsterrrééééén! Deze maand introduceerde Albert Heijn de Langloop Bonus: iedere vier weken honderden extra producten scherp geprijsd. Albert Heijn maakte het voornemen bekend de komende jaren ver anderingen door te voeren in de logistieke organisatie. if De tweede vernieuwde Albert Heijn to go in Nederland werd geopend langs de snelweg A27 in Meerkerk. Al 125 jaar werkt Albert Heijn nauw samen met honderden leveranciers. Elke dag zorgen zij vol passie dat de beste pro ducten beschikbaar zijn voor de klanten. Ter ere van het jubileum hebben zo'n 175 boeren en telers in heel Nederland eind augustus hun deuren opengezet om te laten zien waar de verse producten van Albert Heijn vandaan komen. En dat sloeg aan: ondanks de weersomstandig heden kwamen zo'n 85.000 bezoekers op de Open Dagen af. Albert Heijn heeft de eerste stappen gezet op de Duitse markt. In september opende de eerste Albert Heijn to go in Aken en in november volgden nog twee winkels. De Duitse Albert Heijn to go- winkels worden net als de Nederlandse winkels opgezet volgens het nieuwe concept. Dus met extra aandacht voor sfeer en beleving in de winkel. De ambitie is om snel te groeien met het aantal Albert Heijn to go-winkels bij onze oosterburen. Vijftig halvefinalisten, tien finalisten, ruim twintigduizend stemmen en één winnares! Elske Haverkamp van AH 1638 in Hengelo won in juni AH Talent, de talentenjacht ter ere van de 125e verjaardag van Albert Heijn. Producer en zanger Edwin van Hoevelaak schreef speciaal voor Albert Heijn het lied 'Een wereld vol leven', dat de winnaar uiteindelijk mocht opnemen op single, waarvan de opbrengst naar Stichting Jarige Job gaat. Ook een videoclip en fotoshoot waren onderdeel van de prijs. if Op 12 september opende de allereerste Albert Heijn to go in Duitsland. if De AH Foundation bestond in september alweer vijf jaar. if JUBILEUM: Week 38 stond in het teken van de 125e verjaardag van Albert Heijn. Feestcommissies door het hele land organiseerden inspi rerende en feestelijke activiteiten voor collega's, klanten en de buurt. if JUBILEUM: Honderden Albert Heijn- winkels namen deel aan Burendag. JUBILEUM: Speciaal voor medewer kers én voor klanten van Albert Heijn ontwierp SuperTrash twee varianten van een unieke duurzame tas. if JUBILEUM: Elske Haverkamp ontving het eerste exemplaar van haar single 'Een wereld vol leven'. De opbrengst van de single gaat naar Stichting Jarige Job. if Klanten konden in oktober Superdierenkaartjes sparen en ontdekken welke dieren behoren tot de lolbroeken van het dierenrijk. if Om onder de aandacht te brengen wat Albert Heijn doet op het gebied van maatschappelijk verantwoord ondernemen, startte deze maand de campagne Meer Doen. if Albert Heijn werd verkozen tot Wijnsupermarkt van het jaar 2013. if Begin november werd de AGF-afdeling helemaal vernieuwd. Ook deze maand liep de voor deligste route van Nederland weer dwars door Albert Heijn met 99 aanbiedingen voor 99 cent. if Nog meer klantengemak: sinds november kunnen klanten bij 59 Albert Heijn-winkels hun bol.com-bestellingen afhalen. Albert Heijn to go groeit door in Duitsland, de tweede en derde winkel openden deze maand. In Heemstede werd het eerste Pick Up Point geopend. Klanten kunnen hier hun boodschappen ophalen die ze online hebben besteld. if Een nieuwe manier van artikel presentatie in het schap ging van start: Shelf Ready Packaging. if Vanaf dit moment kunnen klanten hun boodschappen ook mobiel be stellen via Appie op de smartphone. if Met een speciale editie van Allerhande en de Allerhande Kerst markten viert Albert Heijn feest. Albert Heijn heeft een lange traditie op het gebied van vers. Al jaren zijn de productgroepen aardappelen, groente en fruit het visitekaartje van de winkels. Om aan de wensen van klanten te kunnen blijven voldoen, werd in november een nieuwe aanpak geïntroduceerd op de AGF-afdeling. De belangrijkste pijlers van deze nieuwe aanpak zijn: verleidelijke overvloed, veel voor weinig, echt smaakt het best en verrassende variatie. tpftjifci.lt De 125e verjaardag van Albert Heijn vierden we samen in september! In de winkels, bij de distributiecentra en op het hoofdkantoor werden tijdens de jubileumweek fantastische activiteiten georganiseerd voor collega's, klanten en de buurt. Allerhande is een grote inspiratiebron voor klanten. De laatste paar weken van het jaar komt Allerhande tot leven in de winkels en zijn alle winkels in Nederland omgetoverd tot Allerhande Kerstmarkt. Ze lijken vol te staan met houten kerstmarktstalle tjes en er hangt een echte kerstsfeer. In de winkel vinden onze klanten volop inspiratie, het lekkerste assortiment en veel voordeel. Als gasthoofdredacteur van Allerhande heeft Jamie Oliver veertig exclusieve recepten gemaakt. Ook is hij de speciale gast in het kerstnummer van Wathandig.

Personeelsbladen | 2012 | | pagina 11