Uit een goed rlikklik AH in Machu Picchu Mark, bedankt! Een 'leuk bijbaantje', dat vonden de broers Henk en Adri Schilder van hun werk bij Albert Heijn toen ze er een aantal jaar geleden begonnen. Inmiddels weten ze dat je er ook heel goed carrière kunt maken. Ook de jongste broer Mark sluit niets uit. Meer perspectief Een jonger broertje Niets uitsluiten Bij AH 1576 in Hoorn vroeg ASM Maikel de Wit van AH 1269 Heerhugowaard zijn vriendin Medewerker Verkoop Dewi Taman ten huwelijk. Maikel: We hebben elkaar ontmoet bij AH, we werken beiden bij AH, op welke plek kon ik Dewi beter ten huwelijk vragen dan bij AH? Vijf maanden lang heeft Teamleider Verkoopklaar Lieke Claassen door Zuid-Amerika gereisd. Deze foto is gemaakt op de berg Machu Picchu in Peru. Op de foto zie je de gelijknamige stad Machu Picchu. Er is in deze stad nog veel van de Inca-beschaving terug te vinden. Lieke Claassen, Teamleider Verkoopklaar, AH 1153 Maastricht Collega Armanda van Veen vierde 18 juni haar 25-jarig jubileum bij Albert Heijn. Om ook aan klanten te laten weten dat Armanda iets te vieren had, hadden de collega's haar kassa mooi versierd. Bertina Poorthuis, Caissière B, AH 1814 Enschede Mark van Stiphout is vijf maanden geleden gepromoveerd van Teamleider van het deeltijdteam, naar Teamleider van het voltijdteam bij het DC in Tilburg. Het gehele deeltijdteam vindt het jammer dat Mark bij hen weg is. Ze willen hem bedanken voor zijn inzet, eerlijkheid en goed leiderschap. Het deeltijdteam 155 DC Tilburg Eigenlijk is het verplichte kost voor iedere Albert Heijn'er dus Miranda van Helden bezocht de aller eerste winkel van Albert Heijn op de Zaanse Schans. Miranda van Helden-Biever, Medewerker Verkoop, AH 1622 Oss Adri (l), Henk, Marjo en Mark (r) Schilder werken allemaal bij Albert Heijn. Het begon allemaal in de jaren tachtig toen moeder Marjo als caissière werkte bij AH 1083 in Weesp. Later stimuleerde ze haar jongens om hetzelfde te doen: 'Dat is een gezellige manier om wat extra's te verdienen.' Met die gedachte ging Henk als 15-jarige ook van start: een extra centje voor de bioscoop of een kaartje voor een wedstrijd van Ajax. Leidinggevende Roland Storm zag na een tijdje meer perspectief. 'Hij vroeg me of ik wilde doorgroeien bij Albert Heijn', vertelt Henk. 'Ik had toen niet eens bedacht dat dat kon!' Henk gaat op het aanbod in, volgt trainingen en loopt bij Albert Heijn zijn stages voor de hbo-opleiding Commerciële Economie. Sinds 2010 is hij assistent supermarktmanager bij AH 1148 in Haarlem. 'Een prachtbaan', vindt hij. 'Vooral omdat je anderen kunt coachen en hen helpt hun talenten te ontwikkelen.' 'Henk deed zijn werk als medewerker verkoopklaar erg goed', vertelt Adri. 'Daarom kwam al snel de vraag: "Jij hebt toch nog een jonger broertje?" Zo kwam ik in beeld.' Ook Adri studeerde Commerciële Economie en ook hij liep een stage bij Albert Heijn. Maar zijn afstudeer stage was bij een radiostation. 'Ik wilde wel eens ergens anders kijken', geeft hij aan. 'Dat viel tegen. Ik miste de diversiteit en de vrijheid van Albert Heijn.' Inmiddels is hij alweer twee jaar assistent supermarkt manager. Eerst bij AH 1083 in Weesp, de winkel van zijn moeder, en nu bij AH 1155 in Hilversum. Voor Mark is het werk bij Albert Heijn nog steeds vooral een mooie bijbaan. De student Media, Informatie en Communicatie loopt stage bij radiostation Amsterdam FM en droomt van een baan als dj bij een landelijke radiozender. 'Niet gemakkelijk, want veel mensen willen dit. Je moet echt uitblinken.' Wat als het niet lukt? 'Albert Heijn heeft ook media, dus ik sluit niets uit...'

Personeelsbladen | 2012 | | pagina 7