IN GESPREK TIJDENS DE DIALOOGDAGEN Afscheid Fantastisch feest Knuffel Albert Heijn is overal Om te smullen Boodschappenlijstje Op 24 en 25 oktober is het weer tijd voor de dialoogdagen. Ook dit jaar heeft de onder nemingsraad diverse groepen collega's en de directie uitgenodigd om ervaringen uit te wisselen en van elkaar te leren. De uitvoering van beleid Met z'n allen 9 Aha AH 1389 op 't Spui in Den Haag is sinds eind augustus definitief gesloten. Een groot deel van het team heeft hier sinds de opening van de winkel zeven jaar geleden gewerkt. Samen hebben ze veel leuke momenten meegemaakt en ze gaan elkaar erg missen. Team AH 1389 Den Haag Anja Higler, Medewerker Verkoop afhandeling AH 1501, heeft het erg naar haar zin gehad tijdens het personeelsuitje naar Movie Park Germany. Ook wil ze iedereen bedanken voor het fantastische feest dat ter ere van haar veertigjarige jubileum was georganiseerd. De dochter van Medewerker Verkoop Lisa Aartsen, AH 1211 Harderwijk, kreeg de reuzehamster van haar collega's als kraamcadeau. Amber is nu negen maanden oud en zoals je kunt zien is ze er stapel gek op. Gerard Verhees en Erwin van de Sande, beiden werkzaam in DC Tilburg, kwamen tijdens hun vakantie in Oekraïne een nummerplaat tegen in de stijl van Albert Heijn. Hier moest natuurlijk een foto van worden gemaakt. In de aanloop naar de Tweede Kamerverkiezingen heeft Ahold een 'boodschappenlijstje' opgesteld. Hierin werd een overzicht gegeven van politieke onderwerpen die Ahold graag onder de aandacht wil brengen bij politici en ambtenaren. Vrijdag 31 augustus heeft de directie dit boodschappenlijstje officieel overhandigd aan het management van werkgeversorganisatie VNO-NCW. Vanwege haar afscheid van Albert Heijn trakteerde Medewerker Verkoop Nikki van Velzen haar collega's op een heerlijke Hamstertaart. Dat is een foto in Aha waard! Medewerker Verkoop Joris Driessen, AH 1019 Geleen In mei is Siem, de jongste AH-telg van Wijchen, geboren. Vader Thijs de Bruijn, SM van AH 1370 Wijchen, kreeg van de medewerkers een zelfontworpen schort in de aller kleinste maat als kraamcadeau. Diana Wubbe, Managementassistent Ahold IM Europe X Tineke de Roo Tijdens de dialoogdagen gaat de ondernemingsraad in gesprek met collega's uit de winkels. 'We vinden het belangrijk om niet óver mensen, maar mét mensen te praten', vertelt vicevoorzitter Tineke de Roo. 'Daarom nodigen we ieder jaar verschillende mensen uit om mee te praten over diverse thema's. Ook de directie schuift 's middags aan om te leren van ervaringen uit de winkels.' Vorig jaar bleek dat vooral de uitvoering van beleid een belangrijk thema was voor collega's. 'In onze organisatie hebben we duidelijke richtlijnen', legt Tineke uit. 'In de praktijk blijkt echter dat deze regels onbekend of soms lastig uit te voeren zijn. Daarom blijft het een onderwerp dat we regelmatig laten terugkomen in gesprekken met de directie. Het zal zeker ook een onderwerp zijn waar we samen over zullen praten tijdens de dialoogdagen.' 'Consumenten zijn steeds mondiger en kritischer', gaat Tineke verder. 'De werkdruk die daaruit voortkomt, voelt iedereen. Als we onze klanten verwennen met acties als Hamsteren, krijgen we veel colli te verwerken. Ook de Langloop Bonus is top, maar het brengt wel een hoop werk met zich mee. Zeker als de kaartjes blijven vallen. Het is dus belangrijk om echt naar elkaar te luisteren en de kloof tussen de makers van het beleid en de uitvoerders ervan kleiner te maken. De dialoogdagen kunnen hieraan bijdragen.' Tmeke-de.roo@ahold.com Wil jij ook meepraten over onderwerpen die voor jou en jouw collega's belangrijk zijn? Meld je dan nu alvast aan bij Tineke voor de dialoogdagen in 2013. Je ontvangt dan vanzelf een uitnodiging.

Personeelsbladen | 2012 | | pagina 5