Al 25 jaar vaste klant Gezellig jubileum Gouden greep Bedankt Albert Heijn Vakantiekiekje i;UUL i j p Vakantievilla te huur ANWB - reisgidsen Argentinië en Chili Een vakantievilla met twee keukens, een dakterras en voorzien van alle apparatuur in Calis (Turkije). De villa ligt 400 meter van de zee, in een erg rustige buurt, vlak bij de stad Fethiye en is geschikt voor 2-6 personen. Prijs: van €150,- tot €350,- per week. Je huurt recht streeks van de eigenaar. Meer informatie: Erik Lofvers, arturo@hotmail.nl. Wegens dubbel bezit: nieuwe ANWB-reisgidsen van Argentinië en Chili met zeer volledige informatie. Nieuwprijs: €25,- per stuk. Nu samen te koop voor 20,-. Meer informatie: Els van Voorst, 06 24 96 91 53. Ter ere van hun 25-jarig jubileum werd klantenechtpaar De Bruijn- Blankestijn door Supermarktmanager Tom Mulder bij AH 1275 Almere verrast met een mooie bos bloemen. Medewerker Verkoopafhandeling Joyce Gijzen, AH 1275 Almere Magazijnmedewerker Dieuwert Janssen, DC Geldermalsen, gebruikt kartonnen dozen van Albert Heijn om tijdens de verbouwing van zijn huis spullen in op te bergen. Zijn kinderen Nina en Simme zien er ook wel wat in! AH 1161 Hoogezand bestaat dit jaar 40 jaar. Ter ere van het jubileum werd een gezellige avond met proefstands georganiseerd voor vaste klanten. Klant Dietie Bertus maakte een aantal foto's. Op de foto staat Karin Dusink, Kwaliteitsmedewerker in deze winkel. Supermarktmanager Eric Boskamp, AH 1161 Hoogezand Broer en zus Arjan en Barbara van der Ent nemen afscheid van Albert Heijn. Barbara als Medewerker Verkoopklaar van AH 1541 Numansdorp en Arjan als Teamleider Verkoopklaar van AH 1182 Oud-Beijerland. Gelukkig is de volgende generatie al bijna zover om het duo op te volgen. Medewerker Verkoopklaar Wiggele van der T- r' Veen, AH 1121 Drachten, kwam tijdens zijn vaarvakantie in Loenen aan de Vecht dit voormalige pand van Albert Heijn tegen. Supermarktmanager Hetty Buikema, AH 1121 Drachten Het voetbalteam van AH 1381 Spijkenisse heeft onlangs meegedaan aan het Rotterdamse AH Voetbal toernooi. Hun inzet werd beloond: het team mocht zich na afloop van het toernooi de winnaar noemen! Teamleider Verkoopafhandeling Chantal van den Ouden, AH 1381 Spijkenisse Als verrassing maakte Teamleider Verkoopafhandeling Els Autar, AH 1079 Rotterdam, een prachtige taart voor haar favoriete klant. Omdat de zesjarige Casiene blind geboren is, kon ze de taart helaas niet bewonderen, maar wel voelen en proeven.

Personeelsbladen | 2012 | | pagina 5