Nostalgisch winkeltje Mini Maxi In snel treinvaart Net echt AAN DE SLAG! Ladies night Gefeliciteerd! Dagje Efteling et bijzc dplukkiè ir alledaags bij AH r£-nl° 12 00 Meld je aan Aha 8 Eerder in deze Aha las je over het Medewerkersbetrokkenheids- onderzoek. Ook jouw achttien collega's van de OR hebben de resultaten goed bekeken en gaan ermee aan de slag. Medewerkerpanel 9 Aha Vanwege de succesvolle actie 'Begin je eigen Robert Sjaak Eleveld enDiana de werk- gezellenfeestje op eP e Waren zij daar allebei vloer van AH 1423 Twello. Tot 2004 en werkzaam. Voor één keer in de kantine, ontbeten naderhand met een ïbuntófer Verkoopt Inge v» AH 1 Oud-collega Ria Rietveld, AH 1274 Gouda, was bij de feestelijk heropening van AH 1114 Ermelo. Het treintje dat normaal naar het Dolfinarium rijdt, werd eenmalig ingezet voor de klanten van de winkel. winkeltje' huurde Supermarktmanager Lucas Schoonebeek, AH 1455 Aalsmeer, een oud winkeltje en plaatste het in de winkel. Omdat de klanten hun ogen er niet van af konden houden, organiseerde hij een speciale fotodag. AH 8729 Vinkeveen kwam met een ludieke actie: de Maxi's. Leerlingen van de Sint Jozefschool mochten een Maxi knutselen. De mooiste werden tentoongesteld in de winkel. Als dank deelden de collega's winkeltjes en mini's uit op de school. Teamleider Verkoopklaar Robbert Meerwijk, AH 8729 Vinkeveen Op 23 september is ei^eenreumev De twaalfjarige dochter van Caissière Barbara Hendriks van AH 1093 Groningen is gek op de mini's. Ze knutselde eigenhandig een raket ijsje, ontbijtkoek en pizza voor bij de mini's. Sunra Schults Corrie Timmermans heeft 31 jaar voor WWM gewerkt en werkt nu alweer 9 jaar voor AH franchising. Gefeliciteerd namens al je collega's van AH 8627 Sint-Oedenrode. In AH 8766 Veldhoven organiseerden mede werkers Karin Joosten, Nicole Keeris, Joelle Lemmers en Caroline Gerritsen samen met collega's en lokale winkeliers een spectacu laire Ladies Night. De vrouwelijke klanten werden flink in de watten gelegd in een schoonheids- en kapsalon. Ook stonden er workshops op het programma met producten uit eigen winkel. Attractiepark De Efteling werd opgeschrikt door een dertigtal enthousiaste AH collega's. Organisatoren Rudy Koppers en Renske Bertz van AH 1565 Oegstgeest bedanken alle aan wezige collega's voor de leuke dag en Supermarktmanager John Beukers voor het lekkere ontbijt in de bus. OR-lid Sunra Schults vertelt dat de OR er vooral erg blij mee is dat de score voor leidinggeven zo verbeterd is. 'Voor je dagelijks werkgeluk ben je toch ook afhankelijk van je leidinggevende', legt hij uit. De OR wil uitzoeken op welke locaties het 'werkoverleg' nog niet zo goed scoort en nagaan welke stappen worden gezet om dit te verbeteren. 'Wij vinden goed werkoverleg namelijk de basis voor medezeggenschap. Tijdens het werkoverleg moeten niet alleen instructies gegeven worden, maar moet jij bijvoorbeeld ook de kans krijgen om mee te denken.' De ondernemingsraad wil de komende tijd goed naar iedereen luisteren. 'Als onderdeel daarvan gaan we ons Medewerkerpanel uitbreiden van 150 naar 1000 leden dit jaar*, vertelt Sunra. 'Eind 2013 willen we 1500 betrokken collega's hebben. Zo kunnen we heel snel jullie meningen over belang rijke onderwerpen ophalen. Meld je daarom zo snel mogelijk aan.' Wil jij ook je mening geven over belangrijke onderwerpen? Stuur dan een bericht met daarin je naam, privé-e-mailadres, functie en je werkplek naar AH.Medewerkerpanel. group@ahold.com.

Personeelsbladen | 2012 | | pagina 5