In de voetsporen van... Op naar het volgende jubileum Gambia Open Dagen van boeren telers Smullen maar Goodies voor Wonderkind Trots op Albert Heijn AH 1191 Helmond Reünie De kleine Yara runt nu al haar eigen winkeltje. Ze treedt als derde generatie van de familie Van der Last in de voetsporen van papa Patrick (Teamleider Verkoopklaar AH 1341 Amersfoort) en opa John (Teamleider Verkoopklaar AH 1543 Amersfoort). Teamleider Verkoopafhandeling Louis Migchels vierde onlangs zijn veertigjarig jubileum. Ooit is hij begonnen in een zelfbedienings winkel in Helmond en nog steeds werkt hij in die stad. Louis bedankt iedereen voor de receptie ter ere van zijn jubileum. Teamleider Verkoopafhandeling Louis Migchels, AH 1426 Helmond De pasgeboren dochter van Medewerker Verkoop Elisabeth van Zanden, AH 1275 Almere, verkocht tijdens Pasen samen met tulpenmeisjes Irene Schipper en Sandra van de Heuvel (Teamleiders Verkoop afhandeling) veel tulpen. Een echte topverkopen Medewerker Verkoop Elisabeth van Zanden, AH 1275 Almere Supermarktmanager Marco Schouten, AH 1158 Rotterdam Op 18,19, 25 en 26 augustus openen circa tweehonderd boeren en telers hun deuren. Wil jij weten waar aardappelen, groente, fruit, bloemen en planten, eieren, melk en kaas van AH vandaan komen? Ook als medewerker ben je van harte welkom om te komen kijken. Maar je kunt ook komen helpen. Binnenkort lees je hierover meer op Plaza. Het team van AH 1421 Katwijk aan Zee kwam bijeen in Strandpaviljoen Paal 14. Een personeelsfeest werd gecombineerd met het afscheid van Supermarktmanager Herman Thamm. Zijn collega's zullen hem missen en wensen hem veel succes toe met zijn nieuwe baan bij AH 1823! Medewerker Verkoopklaar Corwin van der Plas, AH 1421 Katwijk aan Zee Teamleider Verkoopafhandeling Bonnie Numan, AH 1815 Drachten, heeft tijdens haar vakantie in Gambia kinderen verblijd met petjes, ballonnen en pennen van Albert Heijn. De kinderen vonden het geweldig en de leraar tekende het Albert Heijn- logo zelfs op het schoolbord. Ter ere van haar 12,5-jarig jubileum bij Albert Heijn ging Medewerker Verkoop Natascha Langbroek-Dekker heerlijk uit eten met haar team. Ook schreef ze een gedicht waaruit een enorme trots op haar werk bij Albert Heijn blijkt. Tijden? Pasen verwende Caissière Melissa van der Reijden, AH 1399 Delft, haar klanten met zelfgemaakte paashaasjes. Melissa volgt aan het roe de opleiding Brood Banket, geen wonder dus dat de lekkernijen in de smaak vielen! Teamleider Verkoopafhandeling Sindy Verhoeven, AH 1399 Delft Op 1 september is er een reünie voor oud-collega's van AH 1191 Helmond uit de periode 1985 tot 1995. Het feest wordt gehouden bij Reniers in Helmond. Meld je aan via ah1191@live.nl, dan krijg je meer informatie.

Personeelsbladen | 2012 | | pagina 7