mijn laatste werkdag Meld je aan! Meer tijd samen In 1991 solliciteerde Ella Hoevers-van den Bogaard (58) bij Albert Heijn. Ze kon meteen beginnen, maar had geen idee wat haar te wachten stond. Gelukkig bleek ze het werk heel leuk te vinden. Na ruim twintig jaar ging ze in februari met vervroegd pensioen. Bijzondere levensverhalen Aha 24 met haar man tijdens haar afscheidsfeest. Ga je (bijna) met pensioen en wil je ver tellen over jouw 'laatste' werkdag en over jouw carrière bij Albert Heijn? Meld je dan aan via aha-magazine@ah.nl. Ella ging in februari met vervroegd pensioen. 'Onder andere omdat mijn man met pensioen ging en we meer tijd voor ons samen wilden. Ik geniet ervan weg te kunnen gaan zonder vrij te hoeven vragen. Voordat Ella bij Albert Heijn kwam wer ken, zette ze rokken en blouses in elkaar. 'Toen het bedrijf stopte, solliciteerde ik bij Albert Heijn', vertelt ze. 'Ik kon de dag erna al beginnen op de afdeling Delikaas.' Ella pakte alles aan. 'Maar de namen van de buitenlandse kaasjes waren wel lastig om onder de knie te krijgen.' 'Het hoort bij je baan alles te weten van je producten', vindt Ella. 'Ik gaf klanten graag advies over bijvoorbeeld het samen stellen van een kaasplankje.' Na altijd in haar uppie gewerkt te hebben, bleek ze het werken met mensen - zowel met collega's als met klanten - heel leuk te vinden. 'Met een aantal klanten bouwde ik een goede band op. Zij vertrouwden me bijzondere levensverhalen toe.' De hoogtepunten van haar loopbaan zijn de periodes geweest dat ze in de winkel mocht koken. 'Ik maakte gerechten van de Allerhande-receptkaarten of uit de Allerhande zelf. Klanten waren altijd enthousiast en het schap van het product dat ik gebruikte, was aan het einde van de dag vaak leeg. Op mijn laatste dag koos mijn supermarktmanager het recept uit dat ik mocht klaarmaken: snel gevulde dadels, zodat ik genoeg tijd had om afscheid van iedereen te nemen.' Binnenkort gaan we zes weken naar Amerika; naar onze dochter, schoonzoon en kleinzoons.' Haar collega's ziet ze nog regel matig. 'Af en toe word ik gevraagd te komen koken in de winkel. Heel gezellig en dan erna weer heerlijk naar huis!' Wie: Ella Hoevers-van den Bogaard Wat: Medewerker Verkoop Waar: AH 1177 Doorn In dienst: 9 september 1991 Uit dienst: 1 februari 2012

Personeelsbladen | 2012 | | pagina 13