vraag aanbod Qnelle verVi«iziné Gek op bloemen Gourmetfestijn Er is er een jarig Vakantiekriebels Petje af Met dank aan AH JUBILEUM -GEZOCHT Gezocht: vrijwilligers Museumwinkel Albert Heijn 11 Aha Aha 10 Familie Noordermeer, vaste klant bij Albert Heijn, heeft op de Keukenhof de enige echte Albert Heijn-tulp gespot. Het resultaat is deze mooie foto. Klant Lennie Noordermeer uit Hillegom Caissière Trix de Bruijn werd ter ere van haar 12,5-jarig jubileum verrast met cadeaus en een gezellig gourmetfestijn. Hierbij waren ook collega's uit haar vorige winkels aanwezig. Trix: 'Heel veel dank aan iedereen die dit feestje mogelijk heeft gemaakt!' Supermarktmanager Sabri Wilkes, AH 1129 De Bilt De Museumwinkel van Albert Heijn op de Zaanse Schans trekt jaarlijks circa 125.000 bezoekers. In het zomerseizoen is de Museumwinkel zes dagen per week geopend (dinsdag - zondag). De Stichting Albert Heijn Erfgoed zoekt enthousiaste mensen die een aantal uur per week beschikbaar zijn en het leuk vinden om de bezoekers te ontvangen. Basiskennis van de Engelse taal is wel belangrijk, in verband met de vele buiten landse gasten. Meer informatie: Teun Roodenburg (06 201 34 858, t.roodenburg@planet.nl) of Arendine Keijzer (06 278 61 339 of arendine@hetnet.nl). Jarige job Emile Rutten, Business Services Field Specialist op het Hoofdkantoor, werd op zijn zestigste verjaardag in stijl verrast. De dames van FIOD (Fietsclub Iets Oudere Dames, waar zijn vrouw Ien Rutten aan deelneemt) zongen hem, compleet uitgedost in AH-feestkledij, toe. Caissière Janny ten Wolde van AH 1133 Zaandam, Caissière Nel van der Spek van AH 1388 Pijnacker en ASM Koos ten Wolde van AH 1582 Bergen troffen elkaar per toeval in Costa Rica. Het werd een gezellige ontmoeting. Caissière Nel van der Spek, AH 1388 Pijnacker De gehele onderbouw van de Cuneraschool in Rhenen bracht een bezoek aan AH 1333 Rhenen. Speciaal voor een projectweek over gezonde voeding kregen de kinderen een rondleiding door de winkel en mochten ze helpen met het verpakken van het brood. Assistent Supermarktmanager Peter Heijnen, AH 1333 Rhenen Minka Langeveld kreeg van AH 1343 Den Haag, waar haar oom Peter werkt, een bijzonder cadeau. Ze ontving namelijk een tas vol Muppets om uit te delen in een kinderopvang in Zuid-Afrika. De poppen vielen erg in de smaak! Assistent Supermarktmanager Peter Langeveld, AH 1343 Den Haag

Personeelsbladen | 2012 | | pagina 6