In het zonnetje Muzikale Muppets Speciale band Zo baas, zo hond Enthousiaste collega vraag aanbod Onafscheidelijk Collega's gezocht: Reünie AH 1571 Dronten Op zaterdag 3 november 2012 organiseren Geeske, Jacqueline, Ali-Jan, Miranda en Maron een reünie voor collega's en oud-collega's van AH 1571 Dronten. Zij zouden het erg leuk vinden om daar zo veel mogelijk (oud-)collega's bij te hebben. Aanmelden kan via reunieah1571@hotmail.nl. Caissière B Annette Donselaar vierde onlangs haar 25-jarig jubileum bij AH 1498 Leusden. De hele dag werd Annette door collega's en klanten overstelpt met bossen bloemen en dozen bonbons. Ietwat overweldigend voor de trouwe collega, maar zeker verdiend. Supermarktmanager Erik Huigen, AH 1498 Leusden De bevriende muzikanten en klanten van Albert Heijn Joop Wessels (links) en Henk Wilms (rechts) maakten tijdens carnaval de blits met onze handpoppen. De mannen hebben bovendien hun kledingstijl aangepast aan die van hun favoriete Muppet. Caissière Linda Engels, AH1242Hengelo (OV) De kleinkinderen van Assistent Supermarkt manager Willem in 't Veld, AH 1341 Amersfoort, zijn gek op hun hamster Hammie. Kleindochter Julia liet Hammie zelfs de hamsterfoto's in AH Bonus zien. Anita in 't Veld-Bos, de vrouw van ASM Willem in 't Veld, AH 1341 Amersfoort ]MunsPeet Van kleins af aan heeft Lesleys hond Blue een vreemde afwijking: haar favoriete plek om te ontspannen is op een van de tassen van Albert Heijn. Blue blijkt net als haar baasje Lesley, vaste klant van AH 1080 in Amsterdam, een echte AH-fan. Lesley Ann Menco, klant bij AH 1080 Amsterdam Cassière A Meike van Manen, AH 1633 Voorhout, werd door haar twee winkelende collega's spontaan op de gevoelige plaat vastgelegd. Teamleider Verkoopafhandeling Nathalie Meeuwisse, AH 1633 Voorhout Ronald Berends werkt al ruim twintig jaar niet meer bij Albert Heijn. Tegenwoordig werken zijn kinderen Jordy en Nicky er. Voor de vijftigste verjaardag van Ronald hadden zijn kinderen een verrassing in petto: pa mocht in AH 1419 Duiven nog één keer een avondje met de vulploeg meedraaien! Ex-collega Ronald Berends Sinds de laatste Hamsteractie heeft de tweejarige Jayla een nieuwe beste vriend: haar hamster Jim Jam. Ze is dol op de knuffel en sleept hem werkelijk overal mee naar toe. Toen het sneeuwde, moest Jim Jam uiteraard met de trotse Jayla mee op de slee. Teamleider Verkoopafdeling Natalja Lesterhuis, AH 1452 Spijkenisse

Personeelsbladen | 2012 | | pagina 5