0R<*> I* y l Win een weekend weg op AH Plaza samen uit, samen thuis 'De trouwfoto's werden gemaakt bij Albert Heijn' ül/ Plaza j Hoe win ik de prijs? Op 16, 17 en 18 april zijn de verkiezingen voor een nieuwe onder nemingsraad. Jij kunt dan beslissen wie jou mag vertegenwoordigen in de ondernemingsraad. Vergeet dus niet te stemmen! Stemmen via internet Stemmen per post Uitslag Waar vind je alles voor en over je werk? Op AH Plaza! Het intranet voor alle medewerkers van Albert Heijn. Neem snel een kijkje en win! Ontdek Plaza WIN ryi Albert Heijn Win leuke prijzen EK Voetbalpool Aha 12 Het is alweer 43 jaar geleden dat Ina Krins haar man Piet voor het eerst de Albert Heijn in Waddinxveen zag binnenlopen. Ze viel als een blok voor haar nieuwe collega. 'Wat een spetter!' Albert Heijn-nieuwtjes Pensioen NAAR DE STEMBUS! Stemmen kan op twee manieren: via internet of per post. Rond 9 april krijg je een verkiezings envelop thuisgestuurd. Hierin vind je jouw persoonlijke inlogcode, wachtwoord, stembiljet, retourenvelop en organisatiecode. In de bij gevoegde brief wordt duidelijk uitgelegd hoe het stemmen voor de ondernemingsraad werkt. Lees deze brief daarom goed door. Om via internet te kunnen stemmen heb je de organisatiecode nodig. Hiermee krijg je toegang tot de verkiezingen van je eigen bedrijfsonderdeel. Ga naar www.webelect.nl, vul alle gegevens in en kies een kandidaat. Via je unieke inlogcode en wachtwoord krijg je het juiste stemformulier. Jouw stem is helemaal anoniem, want je inlogcode en wachtwoord zijn niet gekoppeld aan je naam. Je kunt jouw stem ook uitbrengen via de post. Vul alle gegevens op het stembiljet in en kies een van de kandidaten. Controleer of je alle gegevens goed hebt ingevuld en stuur het stembiljet in de bijgevoegde envelop retour. Onjuiste gegevens maken het stembiljet ongeldig, dus wees zorgvuldig. I W W De uitslag van de verkiezingen wordt op vrijdag 20 april bekendgemaakt. Je kunt de uitslag een week lang bekijken op www.webelect.nl. Hiervoor heb je weer de organisatiecode uit de verkiezings envelop nodig. De uitslag wordt ook bekend gemaakt via AH Plaza en via een bordmededeling. Op 24 april gaat de nieuwe OR van start. sS Op AH Plaza kun je terecht voor informatie over jouw werkzaam heden, rooster en salarisstrookje. Ook kun je alvast kijken welke acties eraan komen, vóórdat ze in de winkel te zien zijn. Of gewoon wat nieuws of achter gronden lezen. Wil je meer weten over een nieuwe actie of product? Dan kijk je bij Deze Week Digitaal op AH Plaza. Ken jij de weg op Plaza al? Log nu in en ga op zoek naar een aantal letters die op verschillende plaatsen verstopt zijn. Maak er een woord van en win leuke prijzen. Je maakt kans op een weekend voor twee personen in het Plaza hotel in Antwerpen of een cadeaubon waarmee je jouw eigen evenement kunt uitzoeken. Gebruik de aanwijzingen bij de banner (tab Persoonlijk) op AH Plaza voor het vinden van de letters! Deelnemen kan tot 1 mei 2012. Eind april verschijnt op AH Plaza ook een pool voor het Europees kampioenschap voetbal. Als medewerker van Albert Heijn kun je deelnemen met je winkelgroep, distributiecentrum of als hoofdkantoor medewerker. Ga de strijd aan met je collega's om te laten zien dat jij de voetbal kenner van heel Albert Heijn of zelfs Ahold bent. Het gaat natuurlijk om de eer, maar ook met deze wedstrijd zijn weer leuke prijzen te winnen. Je kunt AH Plaza bereiken via een computer in de winkel, het DC of op het hoofdkantoor, maar ook daarbuiten. Heb je nog niet eerder ingelogd? Ga dan naar: http://plaza.ah.nl. Klik vervolgens op de link 'Gebruikersnaam en wachtwoord ophalen bij eerste keer inloggen' en voer je pincode in. Jouw pincode (4 cijfers) vind je als je in de winkel werkt op je intro ductiemapje. Heb je deze niet, vraag dan de code aan je leidinggevende. Werk je op een DC, dan staat de pincode rechts onderaan op je salarisstrook. Heb je al een Ahold Google- account, dan kun je deze stap overslaan en direct inloggen met dezelfde inloggegevens. bil Alben Heijn «MUI, L J| Alrieii Heijn nriieii M"'jn Piet Krins kwam 43 jaar geleden de AGF-afdeling van AH 1068 in Waddinxveen versterken. Ina werkte daar als inpakster. Ze was op slag verliefd: 'Zijn zwarte haar, dat snorretje en die ogen.' Ter kennis making bracht ze hem een plakje worst. Piet gaf haar een appel. Het begin van iets moois? Ina's geduld werd wel op de proef gesteld. Pas jaren later op een feestje is er eindelijk 'de kus' en de verkering. 'Ik woonde in die tijd op mezelf', weet Piet nog. 'In een klein kamertje met een eenpersoonsbed.' Hij lacht: 'Dat was dus hartstikke gezellig. Mijn fornuis heb ik amper aangeraakt, want meestal aten we bij mijn ouders of die van haar.' In 1977 trouwt het stel. Na de kerk en het gemeentehuis neemt de fotograaf ze niet mee naar een mooi bos of romantisch meer. Nee, de fotoreportage is in de winkel in Waddinxveen! Ina zou vervolgens nog 33 jaar werken bij AH 1068 in Waddinxveen. Ze heeft veel verschillende functies gehad. 'Behalve de kassa', zegt ze beslist. 'Daar word ik zenuwachtig van.' In 2010 moest ze noodgedwongen stoppen, vanwege artrose in beide handen. 'Heel jammer dat ik de 45 jaar niet heb gehaald. Maar ik vind het wel fijn om nog elke dag de AH-nieuwtjes te horen via Piet.' In 1970 vertrok Piet al bij de winkel in Waddinxveen. Hij werkte bij verschil lende andere winkels van Albert Heijn, maar keerde in 1991 terug. 'De laatste twintig jaar waren we dus weer naaste collega's', vertelt hij. 'Gezellig was dat', vindt Ina. 'Handig ook, konden we tussendoor even overleggen: wat zullen we eten vandaag?' Deze maand gaat Piet met pensioen. Op 25 mei 2012 nemen ze samen afscheid, met een receptie in restaurant Le tre Ragazze in Waddinxveen. 'Maar we hebben nog veel uitstapjes en feestjes met oud-collega's, dus Albert Heijn verdwijnt niet uit ons leven', besluit Ina.

Personeelsbladen | 2012 | | pagina 7