vraag&^aaböt Fruitcampagne IJskoud de beste Mama, mag ik helpen?' ^ngeboden Wie kan mij helpen aan de wittewijn- en waterglazen van het Wedgwoodservies? Ik zou daar heel blij mee zijn. Er staat een kleine vergoeding tegenover en uiteraard betaal ik de eventuele verzendkosten. Tineke Verheul, 030 - 606 73 61, Nieuwegein Fendt caravan, type Bianco 445 TFB. Model uit 2012, met vast bed; een langslaper. Inclusief Brandt Platin 280 voortent en extra accessoires. Te koop voor 14.500,- Voor meer informatie: Bart van Oers, 06-1873 69 82. Tineke Verheul, 030 - 606 73 61, Nieuwegein In een Haagse wijk is in november 2011 een fruit campagne van start gegaan in samenwerking met de gemeente Den Haag. Doel is alle kinderen een gezonde start te geven maar ook om overgewicht tegen te gaan. In het kader van deze 'Haagse Aanpak Gezond Gewicht' hebben AH 1028 en AH 1352 in Den Haag de kinderen gratis fruit- bakjes laten vullen. De scholieren kregen ook nog een rondleiding over de AGF-afdeling. Supermarktmanager Jaap Kooij, AH 1352 Den Haag Bij AH 1208 in Eindhoven staat er steevast iedere ochtend een groepje klanten te wachten voor de deur. De vroege vogels zijn inmiddels bevriend geraakt en het is een vrolijke boel daar op de stoep. AH 1530 Den Haag heeft een knutselmiddag georganiseerd. De kinderen konden ook nog bingo spelen met kleine prijzen. Teamleider Verkoopafhandeling Rabab Hammiche vond het leuk om de blije gezichten te zien. 'Op naar de volgende knutselmiddag.' Patrick was zo blij met zijn hamsterknuffel, dat hij hem meenam op wintersport. Zo kwam het dat de skiërs in Oostenrijk onverwachts een hamster op latten aantroffen! Familie van den Brink, AH 1069 Oestgeest Groene kikkers, ook wel 'oetels' genoemd, staan in Den Bosch symbool voor carnaval. Toch keken de klanten van AH 1494 Den Bosch wel even gek op toen er rond carnaval verklede Muppets in hun winkel opdoken. Caissière Hélène Stolzenbach heeft eigenhandig de dasjes en mutsjes gebreid, waarop veel klanten haar voorbeeld volgden! Teamleider Verkoopafhandeling Tonnie Savelkouls, AH 1494 Den Bosch De dochters van Kwaliteitsmedewerker Marianne van Hoof-Stinis, wilden maar wat graag een ochtendje mama helpen in de winkel. De tweejarige Anne en Veerle hadden de grootste lol op de werkvloer van AH 1828 Best, helemaal toen ze echte werkkleding aan mochten.

Personeelsbladen | 2012 | | pagina 5