verrast en ontroerd' Een prachtig afscheid voor Bets'" Bes Medewerker Verkoop Bets Bes is verkoopster in hart en nieren. Presentatie, productkennis en klantcontact; ze heeft het allemaal in de vingers. Maar ze is ook een teamspeler die erg aan collega's hecht. Dat die liefde wederzijds was, bleek wel op haar laatste werkdag. Echte teamgeest Een prachtig afscheid Aha 16 Wie: Bets Bes (60) Wat: Medewerker Verkoop Waar: AH 1224 Capelle aan den IJssel In dienst: 15 april 1991 Uit dienst: 31 december 2011 Ze heeft wel eens geprobeerd om achter de kassa te zitten, maar dat bleek niets voor Medewerker Verkoop Bets Bes. 'Ik kan niet stilzitten, laat mij maar lekker draven.' De afdeling Delikaas is haar grote passie. 'Ik kan me helemaal uitleven in de verkoop. Vooral vroeger toen je zelf nog de vitrine mocht inrichten. Mijn collega's en ik maakten prachtige vitrines en bedachten leuke acties. Echte omzet- strebers waren we. We gingen alleen met een goed gevoel naar huis als we goed hadden verkocht.' Een bezige bij dus, die Bets. Maar als je haar vraagt wat ze nu het meest gaat missen, antwoordt ze zonder meer: 'mijn collega's'. Ze werkte jarenlang in hetzelfde hechte team. 'Ik vind samenwerken fan tastisch. In een goed team moet je samen kunnen lachen en huilen. Maar je moet elkaar ook de waarheid durven zeggen. Er heerste een echte teamgeest bij alle vaste collega's van de afdeling Delikaas. We maakten er altijd het beste van.' Bets heeft een prachtige tijd gehad bij Albert Heijn. Maar toen ze bijna twintig jaar in de winkel aan de Schollevaar in Capelle aan den IJssel werkte, verdween de afdeling Delikaas uit die winkel. Bets werd overgeplaatst naar de winkel in winkel centrum De Terp, een jaar voor ze volgens de huidige regeling met de VUT zou gaan. 'Dat heeft me veel verdriet gedaan. Ik zag ertegenop om nog te wennen aan een nieuw team. Maar het is me erg meege vallen. Ik werd heel goed opgenomen door mijn nieuwe collega's. Ze hebben bovendien een prachtig afscheid voor me geregeld. Op mijn laatste werkdag stonden opeens mijn oud-collega's van Schollevaar voor mijn neus. Ze hadden hun werktenue aan en kwamen mij de laatste uren helpen. Ik was ontzettend verrast en ook ontroerd. Ik heb het zo mooi kunnen afsluiten.'

Personeelsbladen | 2012 | | pagina 9