5012 Wedstrijd Hamsterkids Nieuwe collega's Jubilarissen Gelukkig Hamsterjaar Mooie zwarte leren eet- kamerstoelen te koop, zo goed als nieuw. De rug leuning is 120 cm hoog. Nieuwprijs 300 euro per stoel. Prijs nu: alle zes stoelen voor 350 euro. De Tunturi-roeimachine heeft verschillende mogelijkheden, zoals een volledig digitaal trainingsprogramma en een i hartslagmeter. De roeimachine is opklapbaar dus eenvoudig op te bergen. De handleiding zit erbij. Prijs: 500 euro. Voor meer informatie over zowel de eetkamerstoelen als de roeimachine, neem contact op met Francis Burghout via 06 3002 1094 of burghout.203@hotmail.com. Bij interesse bellen na 18.00 uur. AH 1252 Hilvarenbeek organiseert iedere week een wedstrijd tussen de verschillende teams in de winkel. Het team dat zijn doel heeft bereikt, krijgt een wissel trofee voor de afdeling. 'Het is eigenlijk een grap, maar sindsdien is de omzet wel gestegen', aldus Teamleider Verkoopafhandeling Mieke Liebregts. Onlangs won Kwaliteitsmedewerker Willy Berkelmans met haar team de trofee, omdat uit een controle bleek dat zij alles goed voor elkaar hadden. In de eerste Hamsterweek van 2012 heeft AH 1577 Leeuwarden een echte hamster op bezoek gehad. Hamster Niek en zijn broer Robin hebben samen AH Hamster-chocolaatjes uitgedeeld. We kregen erg leuke reacties van onze klanten en de jongens hebben een topmiddag gehad', aldus trotse moeder en Medewerker Verkoop Krista Broers. AH 8753 Gorredijk heeft nieuwe caissières aange nomen. Hamsterrrééééén! Patricia Hielkema, Teamleider Verkoopafhandeling, AH 8753 Gorredijk Niet alleen Albert Heijn viert dit jaar een jubileum. Vier collega's van AH 1586 Krommenie vieren een eigen jubileum van 50 jaar: in 2012 zijn zij allemaal 12,5 jaar in dienst. Op de foto v.l.n.r.: Caissière B Marja Knaap, Caissière B Elly Emmerig, Medewerker Verkoop Anita Beemsterboer en Caissière B Anita Peters. Bij AH 1391 Amsterdam werden in december 2011 en januari 2012 vijf jubilea gevierd. 25 jaar: Medewerker Verkoopklaar Roy van der Weerd, Medewerker Verkoop Gerda Hulsebos. 12,5 jaar: Medewerker Verkoopafhandeling Yvonne Clabou, Kwaliteitsmedewerker Vincent de Joode en Medewerker Verkoop Diana Nieuwenhuis-Walther. Supermarktmanager Eric van Komen, AH 1391 Amsterdam De medewerkers van de afdeling Delikaas bij AH 1524 Lochem hebben tijdens de Hamsterweken het Medewerker Verkoop tenue aangetrokken bij een hamster. 'Hammie' stond in de eerste week van het nieuwe jaar op de toonbank om de klanten het beste te wensen! Later werd hij ook ingezet als aanbieder van proefproducten. Helaas was 'Hammie' in de derde week plotseling verdwenen. De medewerkers vonden een briefje met de tekst: Helaas moet ik afscheid nemen. Bedankt voor de gezelligheid! Groetjes Hammie.' Senior Medewerker Verkoop Carolien Versteeg, AH 1524 Lochem en u K mKfewtfkws "Sri uw alberbhejn

Personeelsbladen | 2012 | | pagina 5