Oude bedrijfskleding hergebruiken Winkelwagentje gered Huwelijksaanzoek Petjes voor Gambia Schort van kassasjaaltjes Stacaravan te huur betaalbaar, bet bnt< Een compleet ingerichte stacaravan met twee slaap kamers, douche, et cetera, op een viersterrencamping in Argelès-sur-Mer (Zuid-Frankrijk). Het is een zonnige plek in een zeer mooie omgeving. Afstand tot het strand: 2,5 km. Voor meer informatie en foto's: www.aletoiledor.com, B. van der Werve, 030 294 41 21. JnflltMi Lindsay van Damme en Sheliza Walden, allebei Caissière B bij AH 1509 Rotterdam, hebben de kinderen uit de buurt tijdens een van de kinder middagen smaaklessen gegeven. De kinderen hebben smaaktestjes gedaan, ze hebben geleerd waar hun eten vandaan komt en wat gezonde voeding is. De stichting Sawasdee helpt mensen in Cambodja door bijdragen te leveren aan de ontwikkeling van geestelijke en lichamelijke volksgezondheid en het welzijn van mensen. Albert Heijn heeft via deze stichting oude bodywarmers geschonken aan studenten in Cambodja. Flowmanager Packaging Hans van der Horst, DC Zaandam Kwaliteitsmedewerkers George Klein en Peter May van AH 1219 's-Hertogenbosch zorgen voor een schone buurt. Samen haalden ze onlangs een winkelwagentje uit de gracht. Supermarktmanager Bart Swinkels, AH 1219 's-Hertogenbosch ;ondere bereikbaar Commercieel Medewerker Paul Plantaz en Grill- en Steak Medewerker Tim Artz, van AH XL 1621 Nijmegen, hebben op de muur in de garderobehal een tekening gemaakt om collega's bewust te maken van... AH 1304 Roosendaal kreeg een bijzondere wens binnen in het kader van de kerstwensenboom. Klant Jack vond dat zijn vriendin Carla het boodschappenpakket verdiende. Nadat Jack het pakket aan haar had uitgereikt, vroeg hij haar ten huwelijk. Supermarktmanager Omar Nahari, AH 1304 Roosendaal AH 1410 Ede heeft kinderen in een weeshuis in Gambia blij gemaakt met petjes en vlaggetjes. Een vrijwilliger heeft de spullen meegebracht naar Gambia en ze uitgedeeld aan de kinderen daar. Supermarktmanager Falco Otterloo, AH 1410 Ede Caissière B Truus Bakker is onlangs met pensioen gegaan. Als dank voor haar inzet, kreeg ze op haar laatste werkdag bij AH 1308 Groningen een schort gemaakt van oude kassasjaaltjes van haar collega Annet Doornbos. Als je het schort omdraait, is het helemaal blauw, zodat het ook geschikt is voor haar man. Teamleider Verkoopafhandeling Linze Benthem, AH 1308 Groningen

Personeelsbladen | 2012 | | pagina 5