Midnight Walk Rollator AH-taart vraag aanbod Sara gezien Snuffelen bij Albert Heijn AH XL 1617 Rotterdam moest afscheid nemen van collega Gabrielle van Vliet. Zij besloot haar geluk te zoeken in de Achterhoek. Als afscheid heeft zij same met collega Caissière B Samirah de Roos een prachtige AH-taart JT m gemaakt. Caissière B Ingrid Groeneveld, AH 1650 Enschede-Glanerbrug is in haar vakantie vijftig geworden. Toen ze de maandag na haar vakantie op het werk kwam, zat Sara op haar te wachten. Graag zouden wij dit afgebeelde servies compleet willen zien. Het lente-/paasservies is verkocht in het voorjaar van 2009 bij Albert Heijn. Wie kan ons helpen aan twee ontbijtbordjes, één beker en twee gebaksbordjes? Bij voorbaat mijn hartelijke dank. Dhr. W. Hoeksema, Diever, 06 53 33 77 08 of wimeh45@hotmail.com. In de nacht van 9 op 10 septem- X.' "Wh;,-—fl ber is in Assen de jaarlijkse Midnight Walk gelopen. Ruim 1500 wandelaars liepen een 8 kilometer lange tocht door Assen. Het promotieteam van AH 1044 Assen (Sanne, Vicky, - Thomas, Viola en Angela) deelde aan alle deelnemers een flesje sportdrank uit met AH-kortingsbon. AH 1576 Hoorn is trots op hun SM Edwin Hart. Hoewel hij last had van zijn been en niet veel mocht, kwam hij toch. Zijn mede werkers regelden een rollator voor hem, zodat hij strompelend de winkel door kon. Caissière Lia Rodenhuis, AH 1618 Leeuwarden, is op vakantie geweest naar Tunesië. En natuurlijk heeft ze 'Albert Heijn' meegenomen. Rens Hilbers kreeg als 10-jarig jochie tijdens een snuffelstage van de basisschool de kans om te zien hoe het er bij AH 1355 Zwolle aan toe ging. Nu een jaar of zeven later werkt hij er daadwerkelijk op de afdeling AGF als Medewerker Verkoopklaar. Maar als het nodig is, springt hij ook bij achter de kassa.

Personeelsbladen | 2011 | | pagina 5