wie is wie.. 0R<* VRAGEN OM VEILIGHEID Het jaar 1987 Op 27 mMi 2012 bestaat Albert Heijn 125 jaar. In aanloop naar dit jubileumjaar plaatsen we iedere maand een foto waarvan gegevens nog ontbreken in het archief van Stichting Albert Heijn Erfgoed. Kijk jij altijd door het raampje van de achterdeur als de bel gaat? Open je de winkel altijd samen met een collega? Is er genoeg verlichting bij de deur? Wat doe je als jongeren alcohol willen kopen en zij heel druk, brutaal of misschien wel agressief zijn? Vraag je steun? Veiligheid gaat ons allen aan. Praat hier over met elkaar en wees je bewust van de afspraken. 7 Aha Een foto van AH 1176 Maarssen. De winkel wordt eind oktober verbouwd en gaat begin november weer open. Wie staan er op deze foto uit 1987? Mail je reactie naar Stichting Albert Heijn Erfgoed: hans.blekkenhorst@ahold.com. De gegevens wor den verwerkt in het museumregistratiesysteem. lailHKIIiliraifsmilMi Het archief van Stichting Albert Heijn Erfgoed is, alleen voor Ahold-medewerkers én op af spraak, te bezichtigen van oktober 2011 t/m april 2012 op dinsdag en op woensdag van 10.30 tot 12.00 en van 13.00 tot 14.30 uur: Wil je een afspraak maken? Mail dan naar: hansblekkenhorst@ahold.comin Albert Heijn heeft een wereldpri meur. In Tilburg wordt geëxperi menteerd met een eerste model zelfscanner, een fors apparaat waarvoor een speciale winkelwagen nodig is. Het experiment wordt als geslaagd betiteld. De 500e Albert Heijn-winkel gaat open. Ter ere van het 100-jarig bestaan van Albert Heijn kopen Albert Heijn-medewerkers 35.000 steentjes. Met dit geld wordt een vakantiewo ning voor gehandicapten gebouwd in Doorn. Het huis wordt overgedragen aan het Prinses Beatrixfonds. Ere voorzitter Koningin Beatrix opent het 'Steentjeshuis' persoonlijk. Eind september heeft de Ondernemings- kers gevraagd wat zij belangrijk vinden als raad heeft aan de directie van Albert Heijn gaan helpt de veiligheid en het gevoel van raad met algemeen directeur Cees van het gaat om veiligheid en de veiligheids- gevraagd of zij ervoor konden zorgen dat veiligheid te vergroten. Het is van groot Vliet en HR Business Partner Buck van beleving. Hieruit bleek dat medewerkers iedere winkel een veiligheidsplan invult en belang dat we in de winkels over veilig- der Werf gesproken over het thema veilig- het belangrijk vinden om te kunnen ver- bijhoud. Dymphna van Dongen, OR: 'Albert heid blijven praten. Laten we dat dagelijks heid. Vooraf is er door de OR een enquête tellen wat veiligheid met ze doet. En dat Heijn voorziet in veel hulpmiddelen om doen en niet alleen in de week van de verstuurd naar het medewerkerspanel. elke winkel het veiligheidsplan op orde veilig te kunnen werken. Duidelijke af- veiligheid.' Daarin is aan specifiek winkelmedewer- behoort te hebben. De Ondernemings- spraken maken en daar bewust mee om

Personeelsbladen | 2011 | | pagina 7