VAST E 1 M VI VOO RD El E Schilder een portret Waterpret in Tikibad Weekendje Duitse kerstmarkt Exclusief voor AH-medewerkers Pink Pepper organiseert bijzondere workshops portretschilderen. Doe mee en maak een prachtig schilderij van je geliefde, kind of idool. Je schildert een hip kunstwerk over een foto in de felgekleurde popartstijl van Andy Warhol. I Kom volledig in kerstsferen en boek via Hoteltijd.nl een weekendje naar Bonn in december. I Het barst hier dan van de knusse kraampjes met allerlei lekkers, mooie cadeautjes en muziek. Bovendien ben je vanuit hier in slechts een kwartier met de trein in het bruisende Keulen. Het Tikibad is het grootste overdekte glijbanenparadijs van de Benelux. Het heeft meer dan één kilometer lang glijbaanplezier en biedt een onvergetelijke dag vol supersnelle slides. Albert Heijn wil ook voor medewerkers het bijzondere bereikbaar maken. Dat doen we met het Medewerker Voordeel Plan (MVP). Met de bijbehorende Blauwe Voordeelkaart geniet je van mooie vaste voordelen en speciale maandelijkse aanbie dingen. Vermeld bij boekingen altijd je MVP-nummer. 10% korting op alle boodschappen bij Albert Heijn Weekendje weg: tot 30% korting en geen reserveringskosten. www.weekendjeweg.nl/select/ah Altijd 40% extra gratis bonusbeltegoed bij AH Mobiel (bellen sms): MVP-kaart aanvragen of verloren? Ga naar Intranet HK/AH Plaza of SupplyWeb, onder de link: Werk en klik op Medewerker Voordeel Plan. INCLUSIEF h; T f i lij Overnachting in Hilton Bonn 4* hotel 1 nacht, 2 personen inclusief ontbijt Prijs: van 105,- voor 75,- 3750 pp) RESERVEREN Ga naar www.hoteltijd.nl en log in met gebruikersnaam 'ah' en wachtwoord 'voordeel'. Telefonisch boeken kan ook via 0900-8079 (30 cpm, 24/7 bereik baar). De aanbieding is geldig van 22 oktober t/m 31 december 2011. Speciaal voor de echte snelheidsduivels zijn er glijbanen waarbij je de adrenaline door je lichaam voelt gieren, zoals de Cycloon, de Tyfoon, de Blits en de Flits! In de Moonlight en de Starfright stap je in een tweepersoonsband en word je meegevoerd in een donkere buis waarin je wordt overvallen door lichteffecten en spetterende watervallen. Daarna is het even heerlijk bijkomen in het golfslagbad, de Hotwhirlpools of op de Lazy River. E-tickets kopen: De prijs van een e-ticket bedraagt 17,-. Ga naar Duinrell.nl/aha en voer de actiecode 'aha' in. De tickets zijn online te bestellen van 31 oktober t/m 15 december 2011 en zijn geldig tot en met 23 maart 2012. Deze aanbieding is niet geldig in combinatie met andere acties en kortingen. Kijk voor openingstijden, winterstop en veiligheidsregels op www.duinrell.nl/tikibad (tot 300,- per jaar) www.ah.nl/personeelsaanbieding Collectiviteitskorting op diverse verzekeringen www.centraalbeheer.nl/00001* www.ohracollectief.nl/ahold* Ongevallenverzekering www.hienfeld.nl, onder code 30870 Geldt niet voor franchisenemers r Geldt niet voor gepensioneerden Via www.pinkpepper.nl. De betaling vindt plaats op de locatie. De aanbieding is geldig van 22 oktober 2011 tot 22 januari 2012. Deelnemen Je kunt individueel deelnemen of met een groep collega's of vrienden. Er geldt een minimum aantal deelnemers van acht personen. De workshop wordt gegeven op diverse locaties in het land. Een overzicht vind je op: www.pinkpepper.nl. Priis van 37,50 voor 27,50. Inclusief alle benodigdheden, een drankje en iets lekkers. Reserveren

Personeelsbladen | 2011 | | pagina 15