klik ffïïkklik favoriet krokommer bij FANtastisch .le marine zomerhit(te) AH-11-82 Deze 88-jarige vaste klant van de Albert Heijn in de Utrechtse Twijnstraat is een fan van onze winkel en een van onze favoriete klanten! Team Verkoop AH 1311, v.l.n.r. Wendy van Harn, Anita van Wijnbergen en Sabrina Copia. Aha 8 Ik ben naar Marrakesh geweest en heb daar ook twee dagen door de woestijn getrokken. Dat was mijn zomerhit! Sam Hendrix, medewerker VA, AH 1282 Amsterdam. SM 1438, Arnhem. AH XL 1621 in Nijmegen heeft na de Ehec-problemen in het voorjaar een leuk initiatief bedacht om klanten weer vertrouwd te maken met onze komkommers. Commercieel medewerker i.o. Mandy Smets maakte van een komkommer een krokodil, met daar bovenop verschillende lekkernijen. In de nacht van 12 op 13 mei bleven 100 genodigden van Marco Borsato slapen in het Gelredome, inclusief miniconcert van Marco en Edwin Evers als wekker. Op vrijdagmorgen hebben alle Arnhemse winkels een uitgebreid ontbijt gemaakt voor deze fans. Iedereen heeft genoten van onze FANtastische producten Als 'gast' kwamen we ook nog Bea van Rumpt, ver koper uit AH 1356 Leerdam tegen. Jeroen Faazen, 15 juli 2011. Na een lood zware opleiding van 32 weken marcheren vijftig aspirant-mariniers door de oude poort van de Van Ghentkazerne in Rotter dam. Geslaagd! Tijdens dit blije moment werd duidelijk dat ook AH een positieve bijdrage levert met natuur lijk mineraalwater. Jaap C. de Bruin, Schiedam, oud- medewerker. Op de Harleydag in Apeldoorn zag ik een oude auto met een voor mij opvallend kenteken AH-11-82: de winkel waar ik 28 jaar geleden ben begonnen. Diana de Roo, medewerker verkoop afhandeling AH 1530 Den Haag.

Personeelsbladen | 2011 | | pagina 8