appie Verhalen over appie beste idee van nederland NIEUW SEIZOEN Wat vind jij? Word Appiefan! 'Ik vergeet niets meer' 'Eens iets anders eten' 'Ik winkel altijd met Appie' Frans Bromet, programmamaker en cameraman, interviewde een flink aantal Appie-gebruikers voor het speciale Ybullbe-kanaal van Albert Heijn. De gefilmde klantervaringen geven mooi inzicht in de voordelen van Appie. Enkele ervaringen: Wil je meer verhalen over Appie horen en zien? Ga naar ah.nl/appie en klik op het venstertje onder aan de pagina. Ook in het nieuwe televisieseizoen doet Albert Heijn weer mee aan het tv-programma Het Beste Idee van Nederland. De eerste uitzending? Zaterdag 1 oktober. 13 Aha Heb jij ideeën om Appie nog beter te maken? Laat het weten via de re- ageerbutton 'Wat vind jij?' in Appie. Met Appie heb je altijd alle Bonus aanbiedingen en recepten op zak. Appie is beschikbaar voor iPhone en Android-toestellen en op je computer op ah.nl/appie. Ook op een iPad kun je goed gebruikmaken van de webversie van Appie. HANNELORE: 'Ik heb nu een meer volledige boodschappenlijst. Ik kan kijken wat ik de afgelopen periode vaak heb gekocht en wat ik daarvan nog mis op mijn lijstje. Sinds ik Appie heb, vind ik het leuker om boodschappen te doen. Ook de kinderen vinden het leuk om op deze manier het lijstje te maken!' ANNEKE: 'Ik gebruik Appie in de keuken. Als ik een recept gevonden heb, zet ik mijn telefoon in de kookstand en kan ik het recept gebruiken zonder dat ik iets hoef te printen. Kookboeken kijk ik nauwelijks meer in. Normaal gesproken verval je vaak in herhaling door iets te koken wat je al eerder hebt gemaakt. Maar je wilt ook wel eens iets anders eten.' ILSE: 'Meestal maak ik het lijstje op de dag dat de Bonus-aanbiedingen bekend zijn. Dan neem ik die eerst door in Appie, en vervolgens vul ik het lijstje aan. Als mijn partner vanochtend nog iets heeft toegevoegd op zijn telefoon, zie ik dat op mijn toestel verschijnen. Ook leuk is dat je zelf ideeën kan aandragen voor Appie.' In het SBS6 programma Het Beste Idee van Nederland gaan we weer samen met de kijker op zoek naar han dige oplossingen voor alledag. Dit seizoen zijn er ideeën ingezonden in vier verschillende categorieën: Koken Huishouden, Wonen Klussen, Kind Opvoeding en Hobby Vakantie. Tijdens de televisie-uitzendingen strij den deelnemers in 'battles' tegen elkaar. Per aflevering gaat er in iedere categorie maar één idee, gekozen door een jury, door naar de halve finale. In de halve finales wordt per categorie één idee gekozen dat doorgaat naar de finale. In de finale is het uiteindelijk aan de kijker om te bepalen wat het Beste Idee van Nederland wordt. Tijdens de live finaleshow kan per sms gestemd worden. Het vindingrijke SBS-programma wordt dit jaar gepre senteerd door Beau van Erven Dorens. 10.000 De winnaar van Het Beste Idee van Nederland wint 10.000 euro en kan zijn of haar product na de finale terugvinden in de schappen van Albert Heijn. Meer weten? www.ah.nl/besteidee.

Personeelsbladen | 2011 | | pagina 13