enthousiasme is ongekend. Maar Appie staat niet stil en blijft vol in ontwikkeling. Appie helpt niet alleen bij het maken van je digitale boodschappenlijstje, maar ook met het vinden van de beste Bonusaanbiedingen, lekkere recepten en het bewandelen van de snelste looproute in jouw Albert Heijn-winkel. De persoonlijkeJf^==^^^= boodschappenhulp is in korte tijd flink populair geworden onder klanten. HetJ^^B Susanne Ferguson: 'Continu in ontwikkelini Aha 12 .J pie sleeas^meer Appie is nog relatief jong. Maar sinds de lan cering van de persoonlijke boodschappenhulp eind 2009 hebben al meer dan een miljoen Nederlanders de service op hun smartphone gedownload. Steeds meer klanten surfen ook naar www.ah.nl/appie om hun boodschappen lijstje via de webversie te maken. Voor klanten en medewerkers die nog niet wisten dat Appie een snel, handig, slim, inspirerend en kostenbe sparend alternatief is voor het aloude papieren boodschappenlijstje is Appie afgelopen mei ingezet als winkelthema bij Albert Heijn. Met succes. Ongeveer 300.000 unieke gebruikers maken wekelijks gebruik van de applicatie op hun smartphone of de webversie van Appie. Appie kan steeds meer Appie is in korte tijd volwassen geworden. De eerste versie bevatte al recente Bonus aanbiedingen recepten, een winkelvinder en de mogelijkheid om Appie te koppelen aan je Bonuskaart zodat je precies kunt zien wat je voorgaande aankopen waren. Daar is het niet bij gebleven. Gebruikers hebben altijd de mo gelijkheid gehad om wensen en suggesties door te geven en daar is gehoor aan gegeven. Sinds de lancering zijn er onder andere de volgende diensten toegevoegd: Looproute: met één druk op de knop plaats je automatisch de producten op je lijstje in volgorde van de meest logische looproute in de winkel Scannen: scan met de camera van je smartp- hone barcodes en zet producten snel op je lijstje Synchroniseren synchroniseer je lijstje vanaf meerdere smartphones of computers zodat iedereen in jouw gezin de actuele en volledige versie heeft Spraakherkenning: spreek het gewenste product in op je smartphone en Appie geeft automatisch suggesties die je snel aan je lijstje kunt toevoegen Paar honderd reacties per week Susanne Ferguson, manager concept deve lopment bij e-business en verantwoordelijk voor Appie: 'Appie is continu in ontwikkeling. We hebben veel ideeën en onze klanten zijn daarbij een onuitputtelijke bron van inspiratie. Afgelopen mei gaven klanten ons tijdens het Appie-thema meer dan 5000 ideeën. Ook nu krijgen we nog elke week een paar honderd reacties binnen via de reageerbutton 'Wat vind jij?' in Appie.' Appie en Albert Naast enthousiasme over het gemak, zijn er ook nog veel wensen. Susanne: 'Veel klanten geven aan dat ze in het hele assortiment van Albert Heijn willen zoeken en de productprijzen willen zien. Ook wordt vaak geopperd om de bood schappenlijst te koppelen aan onze bezorgser- vice Albert. Op dit moment werkt het Appie- team eraan om beide wensen te realiseren. Dat gaat zeker lukken: later dit jaar lanceren we de Productenvinder en Bezorgen via Appie.'

Personeelsbladen | 2011 | | pagina 12