li f, vr «.g/aanbod blauwe petjes aangeboden gevraagd afscheid Ashley, dochter van verkoper Nancy Rein- dersma, en alle 130 schoolgenootjes van O.B.S. de Bolder waren tijdens de Avond4daag- se goed herkenbaar met de blauwe AH-petjes. AH 1121 zorgde ook voor water, appels en ontbijtkoek. Leraren en ouders hielpen met uitdelen. 9 Aha an om in te JEUGDZEILBOOT In goede staat en compleet, jeugdzeilboot type Optimist. Ideaal leren zeilen! L. Damen, 's-Hertogenbosch, 06-42577976 073-6446023 Halterbruidsjurk/galajurk (40-42) van Linea Raffaelli. Schitterende jurk met een kraag-halter in ivoor tafzijde afgewerkt met bijpassende bloemen. Getailleerde rok met sleepje in paars/blauwe tafzijde afgewerkt met bijpas sende bloemen. Met bolerojasje in dezelfde kleur als het bovenstuk. Wij zijn 6 mei 2011 getrouwd, dus de jurk is zo goed als nieuw. Prijs nader overeen te komen. Leonie, Hilversum, 06-13160887 ENGELSE KINDERWAGEN Engelse kinderwagen uit 1922. Eenmaal gebruikt. Tegen elk aannemelijk bod. P. Langenwijk, Beverwijk, 0251-223222 OPLEIDINGSBOEK Ik ben op zoek naar een opleidingsboek van de opleiding voor assistent drogist die voor Albert Heijn werd gegeven van Stichting vakonderwijs drogist. Heeft iemand dit boek voor mij? Mailen naar meijb129@planet.nl ALLERLEI POSTZEGELS Ruilen kan ook. Geen partij of verzamelingen. Verzendkosten worden betaald. Marjan Sloep, 06-23803231, sloep20@zonnet.nl Na 48 jaar werken is het een prachtig afscheid geworden. Langs deze weg bedank ik iedereen die aanwezig is geweest. Het gevoel van al die jaren met fijne collega's gewerkt te hebben kwam deze avond ruimschoots tot uiting. Met pijn in mijn hart neem ik afscheid van iedereen met wie ik heb samengewerkt. Nu ga ik met mijn Marian genieten van alles wat op mijn pad zal komen, liefs, André Basten, alias Bassie AH 1021, Nijmegen. Op zaterdag 9 april 2011 voltrok zich een schietpartij in ons winkelcentrum. Heel Alphen stond op zijn kop. Onze winkel en het gehele winkelcentrum werden hermetisch afgesloten. Op maandagavond werd het terrein weer vrijgegeven. Er stond ons een enorme klus te wachten. In deze dagen werden wij bijgestaan en geholpen door collega's uit (vooral) onze winkelgroep. Ook werden wij overspoeld met kaarten en bloemen van zowel klanten als collega's door heel het land. Dat gaf ons het gevoel dat we er niet alleen voor stonden en dat we er allemaal weer vol tegenaan konden gaan. Dank jullie wel hiervoor. De afgelopen vier maanden zijn we allemaal weer vol aan de slag gegaan. Albert Heijn de Ridderhof is mede dank zij jullie steun en hulp weer de oude vertrouwde winkel geworden waar onze klanten graag hun boodschappen komen doen. Namens alle medewerkers van AH 1180, bedankt.

Personeelsbladen | 2011 | | pagina 9