klikklikklik kassa 4 water4daagse net als mamma zeskamp trouwen Mirjam is 14 maanden oud en wil net als haar mama bij Albert Heijn werken. Boukje Hinke van der Wal-Riedstra, medewerker verkoop, AH 1036 Apeldoorn. Op 11 mei trouwde verko per Deborah den Ouden met haar Johan. Deborah werkt nu bij AH 1596 in Hellevoetsluis. Wij willen haar nogmaals bedanken voor de gezellige jaren bij AH 1020 en haar en haar kersverse echtgenoot heel veel geluk wensen voor de toekomst. Annemarie Welten-Koornneef, ASM AH 1020 Rotterdam. Onder leiding van de supermarktmanagers Ben van Arnhem en Peter de Bree delen twee Veenendaalse winkels ruim zesduizend flessen AH-water uit tijdens de Avond4Daagse. De reacties van de wandelaars zijn overweldigend. 'Volgend jaar zijn we er weer bij!' Jeroen Klein, ASM AH 1254 Veenendaal. I 5 juni. Zelfs de regen kan vier Friese winkel teams er niet van weerhouden om het tegen elkaar op te nemen in een zeskamp. We wil len met dit initiatief laten zien dat "samen" voor ons niet alleen op winkelniveau geldt maar ook op lokaal niveau.' Edwin van der Deen, SM AH 1608. Op 4 mei was caissière Anneke Noordkamp 40 jaar in dienst. Anneke heeft een bijzonder goed contact met klanten die haar meestal vinden bij kassa 4. Ze is als een moeder voor elke collega en helpt waar nodig met advies. Een geweldige col lega. Wij hebben haar verrast met een echte boog voor haar kassa, ontbijt op bed en een gezellig dagje Giethoorn. Collega's AH 1141 Epe.

Personeelsbladen | 2011 | | pagina 8