wie is wie' OR*® ALS IK DE BAAS WAS... 1980 27 mei 2012 bestaat Albert Heijn 125 jaar. In aanloop naar dit jubileumjaar plaatsen we iedere maand een foto waarvan gegevens nog ontbreken in het archief van Stichting Albert Heijn Erfgoed. Ditmaal gaan we terug naar het jaar 1980. We zien een foto van AH 1296 in Amstelveen. Rechts op de foto staat supermarktmanager Bob Koedijker, maar wie zijn de andere mensen? En wat was de gelegenheid voor het maken van deze foto? Mail je reactie naar Stichting Albert Heijn Erfgoed: hans.blekkenhorst@ahold.com. Wat zou je anders of meer doen als jij de baas was van Albert Heijn? Dit was een van de vragen tijdens de afgelopen dialooglunches. 7 Aha 364 winkels: 207 'grotere' supermarkten en 157 'kleinere' zelfbedieningswinkels Een comité van vijf geleerden introduceert een nieuwe voedingswaardewijzer die maatgevend zal worden. De voedingswaardewjzer geeft aan wat en hoeveel er in een product zit, zoals eiwitten, vitamines, kalk, zout en ijzer. Albert Heijn Grootverbruik vertrekt van Zaandam naar Breukelen waar ook Grootverbruik Ahold Export onderdak vindt. Albert Hejn Grootverbruik wordt in 1990 Grootverbruik Ahold. Na overname van Gastronoom in 1999 gaan de twee in 2000 samen verder als Deli XL. Deli XL is in 2005 verkocht aan The Bidvest Group Limited in Zuid-Afrika. AH 1296 Amstelveen De OR is dit jaar overgestapt van vier landelijke klankborddagen naar het organiseren van dialooglunches op regioniveau en twee dialoogdagen. In iedere regio lunchen medewerkers met de OR, de regiomanager en een HR busi ness partner. Tijdens de lunch worden een aantal thema's besproken. De OR gebruikt de uitkomsten als input voor de landelijke dialoogdagen. Thema's: Veiligheid, Aansprekend leider schap, Jij doet er toe, Wat is goed en Wat kan beter. Enkele reacties van deelnemers Medewerkers Verkoop: 'Sommige collega's hebben een onveilig gevoel omdat er overdag minder mensen op de vloer zijn.' AH to go: 'Wij krijgen minder aan dacht dan "gewone" winkels.' Fulltimers missen betrokkenheid kortparttimers. Kortparttimers hebben het gevoel 'enkel' als parttimer te worden gezien. Kwaliteitsmedewerkers willen graag dat collega's en klanten meer weten over hun functie. Wat zou je doen als je de baas bent van Albert Heijn? 'Meer met elkaar de dialoog aangaan. Meer lokale aandacht, meedoen met regionale activiteiten en producten verkopen uit de regio.' Wil jij naar een dialooglunch? 5 sept. regio Zwolle TL VA 12 sept. regio Tilburg Medewerkers VK en Kwaliteitsmedewerker 20 sept. regio Pijnacker Medewerkers Verkoop 22 sept. regio Zaandam Medewerkers Verkoopafhandeling Je kuntje opgeven via tineke-de.roo@ahold.com Dialoogdagen 8 nov. voor ASM/SM 10 nov. voor deelnemers aan dialoog- lunches

Personeelsbladen | 2011 | | pagina 7