-Cx./--1-i_ Vs- Albert Heijn telt meer dan 850 winkels. Sommige zijn uniek door de ligging, andere hebben een bijzondere klantenkring of een locatie die hun iets extra's geeft. Ti- - Dit keer zijn we op het universiteitscomplex Zernike in Groningen. Depiekligtrond lunchtijd' 3 Aha Plaats: Groningen Winkeloppervlakte: 85 m2 Aantal medewerkers: 15 Aantal kassa's: 4 Storemanager: Arnoud Elsinga Lieke Weemstra (23), allround medewerker: 'Werk en studie combi neren kan ik hier bijna etterljk De AH to go zit in het gebouw waar ik colleges volg voor mijn studie Technologie management. Sommige facetten uit de studie zie ik ook terug in het werk zoals voorraadbeheersing en motiverend personeelsbeleid. In onze zomerstop werken collega's in andere Albert Hejn-winkels zoals de AH to go in het UMCG ziekenhuis. Ik doe iets heel anders, ik sta achter de bar op een camping in Paasloo.' Arnoud Elsinga (29), storemanager: 'Volgende week loopt het hier weer storm. De introductie weken voor nieuwe studenten en de start van de colleges zorgen altijd voor flinke klandizie. Het piekmoment ligt hier rond lunchtijd. Bake-off pro ducten zoals frikandellenbroodjes en pizzaquettes zijn erg in trek. Net als energiedrankjes.' Pieter van Zutphen (23), klant en collega: 'Ik studeer aan de Faculteit Ruimtelijke Wetenschap pen, Technische Planologie, en ik haal hier altijd mijn lunch. Albert Heijn is goedkoper dan onze kantine en alles is er altijd vers. Ik woon in Stiens en werk in het weekend zelf ook bij Albert Heijn, AH 1577 in Leeuwarden.' AH to go 5704 kun je met recht een bjzondere winkel noemen. De winkel is vjf dagen per week geopend, van zeven uur 's ochtends tot zeven uur 's avonds. Maar op zaterdag en zondag is de winkel dicht en ook in de zomer is de winkel zeven weken gesloten. Dat heeft allemaal te maken met de aanwezigheid van een bijzondere klantenkring die vooral bestaat uit duizenden studenten die op het complex colleges volgen, tentamens maken en sporten. Een kleiner deel van de klantenkring werkt op het naastgelegen bedrijventerrein en in het laboratorium. Het AH to go-team werkt ook op het complex. De omzet van de Groninger 'campuswinkel' kent pieken en dalen. Storemanager Arnoud Elsinga: 'We bestaan nu twee jaar en er is historie opgebouwd. Maar de klantaantallen in replenishment wjken nog vaak af van de realiteit omdat geen zes weken op een rij bij ons geljk zijn. Het gevolg is een wisselend winkelbeeld. Nu steeds meer onderwijsvoorzieningen van de Groninger binnenstad verhuizen naar de campus, en het bedrijventerrein fors groeit, is dat een bljvende uitdaging.'

Personeelsbladen | 2011 | | pagina 3