de baan van... 2. Voorbereiding 4. Waar is Corrie? 5. Marktverkoop 7. Blijf oprecht 11 Aha Op dinsdag staat de briefing voor de demo's en marktverkoop in de handboeken op AH Plaza. Vanaf dan kunnen we eventueel nog bijbestellen via Momo. 'Als voormalig verkoper weet Corrie het nodige van bestellen, verkopen en acties opbouwen. 'Met de ASM bespreek ik hoe we gaan presenteren en wat we nodig hebben.' 'Spreek klanten aan en je krijgt een persoonlijke band. Ze vragen zelfs: waar is Corrie? Je bent een vraagbaak voor informatie over producten en recepten en voert gesprekken over leuke en minder leuke onderwerpen. Van geboorte tot sterfte, zeg maar. Daar moet je mee om kunnen gaan.' 'De marktverkoop loopt van donderdag tot en met zondag. We hebben dan altijd een mooie aanbieding, dit keer met nectarines. Het succes hangt af van het product, de prijs, de aankleding, de plaats in de winkel en je verkooppraatje! Probeer zelfverzekerd over te komen en zorg dat wat je vertelt ook echt klopt.' 'Ik heb twee kinderen, een man en ik werk veertig uur per week. Op woensdag volleybal ik met een seniorenteam. Een actief leventje, dus. Dan geniet je ook volop van een fijne vakantie. We zijn net terug uit Kroatië.' 'Je moet de klant overtuigen van de mooie prijs, het product of het gebruiksgemak. Neem een ei. Daarmee kun je een cake of taart bakken, pannenkoeken maken, een boerenomelet bakken, gevulde eieren serveren. Wees creatief maar blijf oprecht. We stimuleren collega's op de afdelingen ook om verkoopgericht te werken en hun producten op proefplateaus te plaatsen.'

Personeelsbladen | 2011 | | pagina 11