dubbelleven Reclamedame L HAUO pOOIFPUNTEHhlAHMini! g Miriam Vennik-Bosch staat model voor reclamefolders en andere communicatiemiddelen. Onlangs is een lan gekoesterde wens van haar in vervulling gegaan: ze is te zien in een tv-commercial, van Cup-a-Soup. Haar allergrootste droom? Meespelen in een tv-commercial van Albert Heiin! Aha 24 'u Hh' Wat doe je in die Cup-a-Soup commercial? 'Ik ben de dooiepunten-manager in een kapsalon. Daar heb ik trouwens een leuke herinnering aan. De crew was al de hele dag bezig geweest met opnames toen ik aan de beurt was. Er stond twee uur voor de opdracht; ik deed het in 20 minuten. Ik kreeg van vijftien man applaus!' Waarom doe je modellenwerk? 'Geen idee waar het vandaan komt, maar als ik naar die bekende modellen op de catwalk kijk... geweldig! Ik heb me ingeschreven toen er een oproep voor modellen in de krant stond. Ik word nu als 'vol model' gecast; ik heb maat 42-44. En ik hoor dat ik gekozen wordt vanwege mijn open uitstraling.' Wat heb je tot nu toe gedaan? 'Fotoshoots voor folders van Wibra en Univé en voor intern gebruik op internet van Agis. En wat tv-com mercials: ik heb gefigureerd in een reclamespot voor Pearle en de hoofdrol gespeeld in een spot voor Volkswagen. Alleen zijn die allebei nooit uitgezonden omdat de boodschap niet goed overkwam. Daarnaast heb ik ook nog modeshows gelopen voor een bruidsmodezaak.' Word je herkend? 'Jazeker. Op straat, en ook als ik achter kassa zit. Veel klanten reageren leuk. De Cup-a-Soup commercial wordt op alle zenders getoond, ook in een reclameblok van de X-factor; dat is toch een programma waar veel mensen naar kijken.' Meespelen in een AH-commercial staat bovenaan je verlanglijst. 'Dat lijkt me zó leuk. Alleen al om die supermarktmanager een keer mee te maken en te kijken hoe hij in het echt is. Maar ook omdat ik zelf bij Albert Heijn werk: ik zou het een hele eer vinden om een rolletje in zo'n commercial te krijgen.' Wie Mirjam Vennik-Bosch (32) Wat Medewerker Verkoopafhandeling, AH 1159 Meppel Waar www.cupasoup.nl (klik op het beeldscherm in de rechter bovenhoek)

Personeelsbladen | 2011 | | pagina 6