r mvp VASTE MVP VOORDELI Ren mee met Run2Day Postillion Hotel Amersfoort Veluwemeer**** Hippe slippers Exclusief voor AH-medewerkers Albert Heijn wil ook voor medewerkers het bijzondere bereikbaar maken. Dat doen we met het Medewerker Voordeel Plan (MVP). Met de bijbehorende Blauwe Voordeelkaart geniet je van mooie vaste voordelen en speciale maandelijkse aanbie dingen. Vermeld bij boekingen altijd je MVP-nummer. 10% korting op alle boodschappen bij Albert Heijn (tot 300 per jaar) Altijd 40% extra gratis bonusbeltegoed bij AH Mobiel (bellen sms): Collectiviteitskorting op diverse verzekeringen Ongevallenverzekering MVP-kaart aanvragen of verloren? Ga naar Intranet HK/AH Plaza of SupplyWeb, onder de link: Werk en klik op Medewerker Voordeel Plan. Voor AH-medewerkers heeft Run2Day een mooie aanbieding. 25 procent korting op de aankoop van het nieuwste model hardloopschoenen van Nike. De Nike Lunar Eclipse, een topschoen voor zowel beginnende als gevorderde hardlopers. Het Postillion Hotel Amersfoort Veluwemeer. Eigentijdse sfeer en prachtig gelegen aan het Veluwemeer. Het hotel ligt naast strand Nulde, en dierenpark Amersfoort ligt op enkele minuten afstand. Het hotel heeft een groot terras aan het Veluwemeer met een eigen aanlegsteiger. Met gratis gebruik van het wellnesscenter vormt het hotel een ontspannende uitvalsbasis. Pink Pepper organiseert bijzondere workshops die jou het ultieme zomerge- i voel geven! Zo kun je deze zomer je eigen hippe slippers maken! Kralen, lint. bloemetjes, band... Alle materialen zijn aanwezig, dus je kunt je helemaal creatief uitleven 18,50 korting op weekendjes weg www.weekendjeweg.nl/select/ah www.ah.nl/personeelsaanbieding www.centraalbeheer.nl/00001* www.ohracollectief.nl/ahold* www.hienfeld.nl, onder code 30870 Geldt niet voor franchisenemers Geldt niet voor gepensioneerden Deze actie is geldig t/m 18 september. Kijk voor alle Run2Day-vestigingen in Nederland op www.Run2Day.nl. Gratis loopanalvse Bij aanschaf van een paar hardloopschoenen krijg je tevens een loopanalyse cadeau ter waarde van 19,95. Tijdens deze loopanalyse wordt gekeken naar je looppatroon. De resultaten worden mee genomen bij het kiezen van de juiste schoen. 3-DAAGS - 2-NACHTEN ARRANGEMENT INCLUSIEF: O 2x overnachting, 2x ontbijt O 1x 3-gangendiner O Gratis parkeren O Toeristenbelasting AANKOMST Alle dagen van de week RESERVEREN Deze aanbieding is geldig tot 31 augustus 2011. Reserveren via www.hoteltijd.nl. Log in met gebruikersnaam: ah en wachtwoord: voordeel. Klik op 'arrangementen' en dan 'specials'. Telefonisch boeken is ook mogelijk via 0900-4683584 0,15c p.m.) Er zijn slippers in de maten 36 t/m 41, in verschil lende kleuren. Prijs: van 32,50 voor 24,50, inclusief een drankje en lekkers. op diverse locaties in het land. Een overzicht vind je op de website. De datum van de workshop en de locatie vindt plaats in overleg. Deelnemen Aan deze workshop kun je individueel deelnemen, maar er geldt een minimum aantal deelnemers van tien personen. De workshop wordt gegeven Reserveren Via www.pinkpepper.nl. De betaling vindt plaats op de locatie. Looptijd: 2 juli t/m 2 oktober 2011.

Personeelsbladen | 2011 | | pagina 5