Going Global 'Iedereen heeft w recht op een goede toekomst' Voetbalplaatjes Voetbalplaatjes uitdelen' Kleding voor Vladikavkaz 'Onze oude bedrijfskleding komt goed van pas.' De een bouwt huizen in Ghana, de ander fietst de hoogste fc bergen op, weer een ander verzamelt voetbalplaatjes voor zieke kinderen. Veel collega's zetten zich in voor een goed doel. allemaal verricht? zetten Lisa Pothoven (16) Medewerker Verkoopklaar AH 1187 Deurne Goed doel Project Going Global van de organisatie Edukans Waar Ethiopië Wanneer 17 - 26 februari 2011 Wat Verschillende onderwijsprojecten bezoeken. Praten met Ethiopische jongeren over bijvoorbeeld kinderrechten en onderwijs en, Met hun verhaal in Nederland aandacht vragen voor onderwijsproblemen in ontwikkelingslanden. En actie voeren met school om geld in te zamelen voor Ethiopië. Motivatie 'Ik wil me graag inzetten voor mensen die het moeilijker hebben dan wij en voor meer gelijkheid in deze wereld. Iedereen heeft recht op een goede toekomst. Edukans biedt kinderen in ontwikkelingslanden een kans op een beter leven, daaraan wil ik bijdragen.' Eileen Sikkelerus Team Ahold European Sourcing HK Zaandam Goed doel Zieke kinderen Waar Kinderafdeling Medisch Centrum Alkmaar Wanneer Vrijdag 8 april Wat Voetbalplaatjes en albums uitdelen, samen met vrijwilligers. Motivatie Zo kunnen de kinderen hun tijd op een vrolijke manier besteden met het sorteren en inplakken van de plaatjes.' Hans van der Horst (48) Flowmanager Replenishment Hoofdkantoor Zaandam Goed doel Project van Stichting Sawasdee Projecthulp Waar Vladikavkaz, Noord-Ossetië Wanneer November 2010 Wat Oude AH-bedrijfskleding laten uitdelen Motivatie 'In deze regio is het vrij koud. De oude AH-bedrijfskleding is geschonken aan mensen die niet veel te besteden hebben. Onze oude bedrijfskleding komt dan goed van pas.'

Personeelsbladen | 2011 | | pagina 3