QMB v X aanbod Appelvierdaagse. aangeboden caravanI Ingrid, Ria, Marjan, Tineke, Suzanne, Janneke en Youfong zijn samen honderd jaar in dienst. Zoveel jaren samen in een winkel, dat zegt genoeg over de sfeer! Ria van den Berg, medewerker VA, AH 1498 Leusden. Flevosap is eenfenomiew in de Flevopolder. Samen met producent^irmeulen hebben wij deelnemers aan de tienkilometerloop van de avondvierdaagse, getrak teerd op appels, bananen en Flevosap. Ook deelden we Albert Heijn-toeters, vlaggetjes en ballonnen uit. We hebben er weer veel nieuwe fans bij! Dustin van Zeelt, SM AH 1030 Dronten. Wij gaan al jaren met plezier naar Bali, ook dit jaar. En zoals altijd liepen we lekker te slenteren totdat er opeens heel hard geroepen werd: 'Hé, Albert Heijn, Albert Heijn" We keken verbaasd om ons heen en wat bleek... Een vaste klant van AH XL, zomaar op Bali! Davy Julian Schlechter, kwaliteitsmedewerker AH XL 1623 Rotterdam en mevrouw M. van der Es. ALBERTHEIJNKRISTALB Albert Heijn kristal, 100% lood, Toscane, wijnglazen, karaffen, bonbonschaal, oliekaraf- jes, spiigildiinblad enz. Josephine Grimminck-van Kasteren, Hel- levoetsluis, 06-47856110. Caravan Chateau Cantara 400. Bouwjaar 1999. Indeling treinzit - 4 slaapplaatsen - luifel met frame zijkanten. Compleet met gasflissin/boordaccu/boilir/ringvirwarming etc. Vraagprijs 4250,00. Rein Vegter, Castricum, 06-20130121. ■RKÜNIEINDEMOLENWIJKH Voor een reünie in oktober zijn we op zoek naar mensen die in de periode 1989-1999 bij AH 1284 Molenwijk (Amsterdam-Noord) hebben gewerkt. Tip eventueel je collega's, we zijn nog niet compleet! Mail: claudia.dopper@ahold.com. Lieve collega's en oud-collega's. Jullie hebben een waar feest gemaakt van mijn 25-jarig jubileum. Het was een onvergetelijke dag. Ik ben nog helemaal in de wolken. Ik wil jullie allemaal hartelijk danken voor alle zorg en attenties. Jean Heukensfeld, caissière AH 1112 Amsterdam. Ik wil mijn leidinggevende en collega's bedanken voor het leuke afscheid ivm mijn pensionering. De laatste dag was heel apart met veel verrassingen. En op 17 april ook nog een gezellige receptie met mooie cadeaus. Was ik echt zo'n lieve collega? Ik heb bij AH een heel leuke tijd gehad met hele fijne en leuke collega's. Lieve groetjes, Caroline ter Weeme, caissière AH 1460 Amsterdam.

Personeelsbladen | 2011 | | pagina 18