interview 4. Buck van der Werf (44) 1. Cees van Vliet (42) Dit wist je niet van mij: 'In de auto zet ik de muziek van Fresh FM vaak hard aan, maar ik geniet pas echt als Bas achter de piano kruipt.' 2. Jeroen Pietryga (37) Dit wist je niet van mij: 'Ik heb ooit de tweede plaats in een dichtwedstrijd gehaald en toen ben ik natuurkunde gaan studeren.' 3. Peter Zoutendijk (47) Dit wist je niet van mij: 'Sinds mijn jeugd spaar ik autotests en autofolders van een aantal automerken. Ik fietste vroeger al Rotterdam door op zoek naar deze bladen.' Dit wist je niet van mij: 'Ik kan niet stilzit ten en houd van klussen. Ik heb laatst nog een konijnenhok gemaakt.' 5. John Morssink (44) 6. Paulo Peereboom (41) 7. Casper Meijer (47) Dit wist je niet van mij: 'Dat ik ooit als bingomaster op een passagierschip werkte.' Aha 10 Algemeen directeur Gezin/kinderen: Monica (42), Jaap (12) en Bas (10) Mijn bijdrage aan ons gezamenlijke doel: 'Het team helpen om het maximale uit zich zelf te halen.' Directeur marketing formule Gezin/kinderen: Sarinah (33) en ik ver wachten in oktober een dochter Mijn bijdrage aan ons gezamenlijke doel: 'Elke dag weer manieren, dingen en oplossin gen bedenken: betere winkels, nieuw assorti ment en leuke acties. Om het alledaagse leven van de klant elke dag een beetje leuker of makkelijker te maken.' Directeur distributie replenishment Gezin/kinderen: Marianne (46) en drie zonen: Patrick (24), Jordy (22), Marco (18) Mijn bijdrage aan ons gezamenlijke doel: 'Samen met alle medewerkers van distributie en replenisment ons werk voor iedere klant specifiek goed doen.' HR/Business partner Gezin/kinderen: Annemieke (43) en drie meiden: Lot (11), Saar (9) en Floor (7) Mijn bijdrage aan ons gezamenlijke doel: 'Ervoor zorgen dat al onze medewerkers klantgericht zijn en daar naar handelen. Dit bereiken we door het stellen van duidelijke doelen en te werken aan een grotere betrok kenheid met medewerkers die in staat zijn hun rol goed te vervullen.' Business controller Gezin/kinderen: Getrouwd met Roos (42), dochters Lot (9) en Marijn (7). Mijn bijdrage aan ons gezamenlijke doel: 'Ik ben het kritische geweten en houd mensen scherp. Is het doel en de werkwijze in lijn met onze financiële- en klantendoelen? Uiteinde lijk willen we tevreden klanten en een goed rendement voor onze aandeelhouders.' Dit wist je niet van mij: 'Ik heb vroeger veel tomaten geplukt. Ik ben opgegroeid in De Lier in het Westland: een gebied met kassen vol tomaten, komkommers, paprika's en bloemen.' Directeur winkelorganisatie Gezin/kinderen: Isabel (40), Leonor (6) en Tferesa (4) Mijn bijdrage aan ons gezamenlijke doel: dk wil dat we van het "horen van" onze klan ten en winkels, veranderen in "luisteren naar" klanten en winkels. En deze vertaalslag ook maken in onze gezamenlijke doelen.' Dit wist je niet van mij: 'Eind juli verhuis ik met mijn gezin van Oslo naar Abcoude. Directeur merchandising Gezin/kinderen: Alexandra (47), Mats (13) en Floor (13) Mijn bijdrage aan ons gezamenlijke doel: 'Zorgen dat we met ons AH-assortiment samen het verschil kunnen maken.'

Personeelsbladen | 2011 | | pagina 15