wie is wié 1972 Op 27 mei 2012 bestaat Albert Heijn 125 jaar. In aanloop naar dit jubileumjaar plaatsen we iedere maand een leuke foto uit de oude doos. Een foto waarop je medewerkers, een winkel of een bijeenkomst ziet waarvan gegevens nog ontbreken in het archief van Stichting Albert Heijn Erfgoed. Ditmaal gaan we terug naar het jaar 1972. Op de foto: de nieuwe leden van de Cen trale Ondernemingsraad, voor het hoofd kantoor op het Ankersmidplein. Wie zijn het? Mail je reactie naar Stichting Albert Heijn Erfgoed: hans.blekkenhorst@ah.nl. Telefonisch kan ook via nummer (075) 659 28 08. De gegevens worden verwerkt in het museumregistratiesysteem. Wie zoek jij? Zoek je collega's van vroeger? Of reisgenoten voor een leuke vakantie? Kijk dan op: www.aholdpensioenfonds.nl. Klik: Oud-medewerker en ga naar Opsporing Verzocht. Opsporing Verzocht heeft als doel oud-medewerkers weer met elkaar in contact te laten komen. Reageren kan zichtbaar via de website of persoonlijk via een mail naar de afzender. 7 Aha een zomerse dag Albert Heijn neemt de aandelen over van kruideniersketen Simon de Wit, als firma gestart in 1916. De winkels gaan door onder de formulenaam Simon. Een groot deel wordt later omgebouwd tot Albert Heijn-winkel. In 1982 sluit de laatste Simon. In Zaandam wordt de Centrale Sla gerij in gebruik genomen. De slagerij groeit uit tot een van de modernste bedrijven voor vleesproductie in Nederland. We geven 250.000 superobligaties uit. De totale opbrengst: 50 miljoen gulden. Albert Heijn introduceert AH Huispost: een eenvoudig krantje voor klanten dat je bij de kassa kunt meenemen.

Personeelsbladen | 2011 | | pagina 12