Henri Hendriks (49) Steven Pels (34) Een land leer je pas kennen, als je de mensen hebt leren kennen. Zij weten waar je moet zijn, wat je moet weten en zeker moet gaan eten. Zes collega's uit verschillende landen zijn jouw gids en geven de leukste vakantietips! Medewerker VK, AH 1185 Den Burg Dit mag je niet missen! 'Bij zonsondergang meevaren op een garnalenkot- ter, kijkend naar de zeehonden op het wad. Bezoek Ecomare, een zeehon den- en vogelopvang en natuurcentrum. Wandel in de Slufter, een prachtig natuurgebied aan de Noordzee. En natuurlijk het strand en onze gezellige kroegen. Wat je ook niet moet missen is de laatste boot! Die gaat om 21.00 uur van Texel en vertrekt om 21.30 uur vanuit Den Helder.' 'Ons lamsvlees is tot ver over de landsgrens bekend. Schapenkaas van Wezenspijk, Texelse asperges van Keijser en Texels bier.Ons bier behoort tot de beste bieren van het land. Bokbier, maar ook Skuumkoppe is heerlijk bier. En het Juttertje van de Wit, een lekkere kruidenbitter. Je proeft Texel.' 'De overtocht duurt twintig minuten. Er wonen meer schapen dan mensen. Texel heeft een eigen taaltje en de meeste zonuren van het land. Het is een gemoedelijk eiland met een mooie AH waar we trots op zijn. Kom naar Texel!' Shiftleader DC Tilburg Dit mag je niet missen! ''Balen is een groene gemeente met natuurgebied Griesbroek, de Most en recreatie- en natuurpark Keiheuvel. Er zijn elf leuke wandelroutes en voor de fietsers is er de Kruierroute, een tocht van 48 kilometer door het Kempische landschap. Sporten en ontspannen kun je er volop. Er is minigolf, je kunt er zwemmen, karten en naar een skatepark.' 'Balens kippensmoutje, een kipgerecht met bier en honing. Balense Kruierkoekjes, een lekker vakantiesouvenirtje. En pinten (bier) natuurlijk, groot en goedkoop.' 'Balen ligt net over de Belgisch-Nederlandse grens, zo'n zeventig kilometer onder Tilburg. De naam Balen komt oorspronkelijk van het woord Baenle. Dit verwijst naar een baan, een vroegere verbindingsweg.' mssen!

Personeelsbladen | 2011 | | pagina 10