aanbod reünie bedankt Winnaars Raveleijnpakket! dagtochten gepensioneerden goed hart ontbijten Laura Fabrizi, AH 1025 Baarn Jurre Beijersbergen AH XL 1385 Alkmaar Mevr. C.G Vullings-Van Oss, gepensioneerd Wouter van den Corput, AH 1045 Breda Mark Smeijers, AH 1250 Eindhoven 9 Aha KOFFIE VAN BOFFIE-ARTIKELEN Wat boffen we toch! Zo'n rijke reclamehistorie met "Koffie van Boffie". Wie van jullie heeft of weet nog artikelen van dit onderwerp? Denk aan een kartonnen figuurtje, houten mannetje, me talen speldje, reclamefolder, advertentie, boekje, kwartetspel, spiegeltje, poster enz. Gerard Mak, 075-6179177. MEGAHAMSTER Wie heeft er voor een van mijn dochters zo'n megahamster over van 60 cm? Zij heeft autisme en wil dolgraag een hamster voor zichzelf om mee te knuffelen. Wie wil haar superblij maken? Esther Hoogendoorn, Hoogland, 06-44577931 PETTEN EN CAPS Ik ben op zoek naar caps en petten van tractor- merken, biermerken en drankmerken. We willen deze in ons buurthuis aan de muur hangen. Ver zendkosten worden vergoed wanneer de petten niet opgehaald kunnen worden. Mail: Peto@kpnplanet.nl Iedereen die tussen 1975 en 2000 bij AH 1211 in Harderwijk heeft gewerkt is welkom op de reünie in maart 2012. Opgeven kan tot 1 december 2011 via mail: kelly.groeneweg@gmail.com Hierbij wil ik iedereen bedanken voor de vele felicitaties, kaarten, bloemen en cadeaus die ik heb mogen ontvangen bij mijn 40-jarig jubileum. Door de inzet van collega's en oud-collega's is het voor mij en mijn gezin een onvergetelijke dag geworden. Bedankt! Henk van Vilsteren, senior medewerker Verkoop, AH 1559 Deventer. Het goede antwoord op de vraag 'Wie schreef voor de Efteling het verhaal van Raveleijn?', was: Paul van Loon. De Raveleijnpakketten, met hierin twee kaartjes voor de Efteling, het boek Raveleijn, een figurino van 1 van de 5 Ruiters en het gezelschapsspel Raveleijn, zijn gewonnen door: Gefeliciteerd! De pakketten worden binnen twee weken naar jullie huisadres toegestuurd. In 2012 bestaat Albert Heijn 125 jaar. Daarom is besloten om de dagtochten voor gepensioneerden van Ahold niet dit jaar, maar in het jubileumjaar 2012 te houden. Deelnemers aan de dagtochten worden tijdig geïnformeerd. Zij ontvangen voor de zomer van 2012 een uitnodiging en nadere bijzonderheden. Het meisje op de foto heeft een verstandelijke beperking. Tot twee keer toe zei ze: 'Chef? Verhaaltje lezen?' SM Edwin Hart liet haar een boekje uitzoeken en las het hele boekje voor. Geweldig. Herma Muijt, kwaliteitsmedewerker AH 1576 Hoorn. Begin april hebben wij de circa negentig bewoners van bejaardenhuis Nijenstede getrakteerd op een heerlijk ontbijt. Een ontzettend leuke ochtend! Linda Hazeleger, ASM AH 1523 Steenwijk.

Personeelsbladen | 2011 | | pagina 9